реклама

реклама

Відтепер кожного дня о 18.00 на Соборній площі Черкас збиратиметься Майдан. Ініціаторами цього стала громада Черкас.

22f748d340bb0436cd119b202eb311ec

До рішення щоденно виходити на майдан людей підштовхнув учорашній мітинг під стінами Черкаської ОДТРК «Рось», що продовжився на Соборній площі. Вигукуючи гасла «Черкаси, вставайте!», «Україна – понад усе», «Слава – нації, смерть – ворогам!» черкащани рушили до площі 700-річчя.

Черкащани просять, прочитавши це повідомлення, передавати його рідним, друзям, знайомим, сусідам. За їхніми словами, це потрібно для тих, хто не може поїхати на мітинг до Києва і втомився обурюватися ситуацією в країні вдома на кухні.

Нагадаємо, що в Черкасах Євромайдан змінив формат 23 грудня. Відтоді люди виходили на мітинг у понеділок та середу о 18.00 і в суботу – о 12.00.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #11 Україна 19.02.2014 18:03
Черкащани,я в шоці.Ви що не патріоти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 правитель 25.01.2014 04:23
Майдане!!! Давайте не зачіпати мирних людей!!! Бо буде вам горе і недовіра
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Александр 24.01.2014 23:37
народ!!! надо овоёвывать мир и сабилность
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Александр 24.01.2014 23:35
люди надо спасать страну от гражданской войны!!!! возмущения реализововть в действии!!! неравнодушные давйте собиратся и оказывать сопротивления бандерлогам!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Анастасия 24.01.2014 02:08
:-x :-x :-x :-x :-x :-x вот что я чувствую от ваших "стояний",сегодня уже"постояли" ,разнесли администрацию,т олько легче кому стало?Дорвавшиеся до свободы действий и безнаказанности ,ошалелые вандалы,которых называют активистами,а толпа остальных,таких же,стоит и смотрит на это зрелище,крича "Слава Украине",а потом осуждают милицию,что она их "пакует" и увозит,а что с ними делать,медаль дать? Город в котором мы живем превращать в развалину,это очень "демократично" и по-европейски.Просто сердце кровью обливается глядя на это все. Здесь идеи-то никакой и нет,спросить хоть одного "красавца",который двери ломал или стекла выбивал зачем он это делает,"интересно" было бы послушать.Это же не захват фашистами Украины,это не война,люди,опом нитесь,вы разрушаете город,в котором вы сами живете,живут ваши родные и близкие,вы ломаете жизни и себе и окружающим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #6 Черкаси 23.01.2014 14:32
Було цікаве зібрання!
В Черкасах ще є патріоти!
СЛАВА УКРАЇНІ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Stalker 23.01.2014 14:06
Цитую Н2о:
і який толк? хочете "воювати"? вперед,до Києва! Не має чого ще й Черкаси за.....ти!


Інакше кажучи, по інший бік барикади опинилися ті, хто заперечує ринкову економіку, конкуренцію, вільний ринок, хоче жити з насильства і грабунку, залишаючи в недоторканності дикість і відсталість для народу й для себе самих. По цей бік – ті, хто воліє без страху заробляти хліб для власної сім’ї, рости, розвиватися, подорожувати й не залежати від примх своїх, а надто іноземних правителів. Схоже, що змову проти себе вони вже більше не подарують ані цій, ані будь-якій наступній владі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Братушка 23.01.2014 13:40
Братушки! Черкаси - не Тернопіль... Ніхр**а у вас не вийде! Будете водити хороводи із отими полуд*рками на чолі з Ботнаром і оце і все!!! Дійсно, як каже Н2о - їдьте на Київ, а ми вам вслід платочком помахаємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 стабилизец 23.01.2014 13:35
Толку с того стояния. Вечером на майдане, а утром либо ищут решалкиных для своих проблем "за любые деньги" либо сами помогают "порешать".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #2 Н2о 23.01.2014 13:23
і який толк? хочете "воювати"? вперед,до Києва! Не має чого ще й Черкаси за.....ти!