реклама

реклама

Депутат Верховної Ради України від Черкащини, ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський забороняє студентам свого вишу йти на Майдан. Відповідна інформація з’явилася на сайті uainfo з посиланням на студентів, які навчаються у КНУКіМ.

Як ідеться на сайті, «Михайло Поплавський істерично закрив навчальний процес і дав розпорядження сидіти вдома з напутнім словом: «Взнаю, що хтось на Майдані – вижену!».

Як відомо, Михайло Поплавський також голосував за «диктаторські» закони від 16 січня.

реклама

Коментарі  

 
0 #58 Віктор 28.01.2014 00:03
Цитую Оксана Мацюцька:
Розумні люди до цього "вищого навчального закладу" імені Поплавка не наближаються ближче, як на 100 м. Шкода молодь, яка на "навчання" у "Поплавку" витрачає час і гроші.

А тепер скажіть в якому університеті така технічна і матеріальна база , е такий сервіс і ставення до студентів ??? чому в інших вузах студенти самі знаходять собі місце практики або після закінечення вузу роботу , а в КНУКіМ пропонують практику в державних установах і відомствах , міністерствах і сильних компаніях???
Ви хоч раз були в цьому універистеті ??? А чи знаєте що за взятку викладача відразу звільняють і ще й зроблять так що інші вузи будуть знати про це ?? Ви запитаєте як дізнаються хто бере взятку , а от відповідь дуже проста , в університеті діє студентське самоврядування яке дуже потужне серед всіх вишів Києва , яке постійно перевіряє якість та рівень викладання а також ставлення викладача до студента .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #57 Евгения 24.01.2014 22:57
успокойтесь, а?... я студентка КНУКиИ. У нас практика до конца февраля...) но да, на майдан нам нельзя... если ловят, отчисляют но кто там говорит, что он из поплавка?никто))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #56 Віра 24.01.2014 15:26
Цитую Антифашист:
Чтобы Поплавский поставил на проигравшую сторону?! Да ни в жисть! Этот всегда ужом извернется! Вот увидите - скоро будет закадычным дружком у Кличко!

А Вы экстрасенс? Или чего это Вы тут в предсказания играетесь? Не об этом статья вообще! В этой статье опубликованы лживые факты от первого до последнего слова! Если не верите, то почитайте официально заявление Михаила Поплавского на его страничке в Фейсбук! https://www.facebook.com/orechnaya?fref=ts
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #55 Юлия 24.01.2014 14:00
Цитую Антифашист:
Это правда... Там дипломы выдают, но учебы там нет. Во главе факультетов - блатные деятели. Я знаю студентов, которые уходили в другие вузы после 3го курса, чтобы в дипломе про кулек небыло ни слова


Нет учебы говоришь, а ты сам там учился? Или возможно твои друзья потому и ушли, что были такими т...ми, а взяток там не берут, вот и убежали в другой универ ,где можно все купить. У меня очень много знакомых, которые сейчас работают в юридических компаниях, дизайнерами, и прочее! И им не мешало в дипломе КНУКиИ, чтобы построит себе карьеру. Это уже зависит от человека и знаний, которыми он пользуется.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #54 Зви Сало 23.01.2014 22:19
А слабо Мих. Михайловичу, раз у нього "всі на практиці" і "закритий" навчальний процес, - приїхати зараз до Черкас і виступити перед своїми 50 тисячами виборцями?! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #53 Антифашист 23.01.2014 21:23
Цитую Оксана Мацюцька:
Розумні люди до цього "вищого навчального закладу" імені Поплавка не наближаються ближче, як на 100 м. Шкода молодь, яка на "навчання" у "Поплавку" витрачає час і гроші.

Это правда... Там дипломы выдают, но учебы там нет. Во главе факультетов - блатные деятели. Я знаю студентов, которые уходили в другие вузы после 3го курса, чтобы в дипломе про кулек небыло ни слова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #52 Антифашист 23.01.2014 21:21
Чтобы Поплавский поставил на проигравшую сторону?! Да ни в жисть! Этот всегда ужом извернется! Вот увидите - скоро будет закадычным дружком у Кличко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #51 Черкасець 23.01.2014 19:53
Цитую Петрович:
Булатецький?Той провокатор та брехун?Де він зараз?На Майдан поїхав, кричав щось не зрозуміле!Та й би відповідав за свої слова,а ж ні!Крикнув щось і відразу ховатись тікати!....ще той!


На передовій не ховаються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #50 Loki 23.01.2014 19:31
Девочки не ссорьтесь! Сообщающиеся сосуды вспомните! Щас аж два о с жуковской сюда перетечёт, она вам и обьяснит, что полезного сделал он для города! ))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #49 Ярина 23.01.2014 19:28
Цитую незнайка:
Лифтам в городских многоэтажках он долго приказывал жить? А веткам на деревьях которые подрезал? Выгонишь-с кем


незнайка, ну ты как всегда, ничего не знаешь, но говоришь! Мне очень жаль, но хочу тебя разочаровать, но никого не выгоняли, так как студентов и так нету в университете. Ведь все сейчас на практике. Мои друзья уже давным-давно дома сидят)