реклама

реклама

Ярмарок, свого часу скасований у Південно-Західному мікрорайоні Черкас на алеї Путейка, продовжує існувати в стихійній формі.

290025549_3213827532166633_419320547263916781_n

При цьому створена там кілька місяців тому велодоріжка не може функціонувати, оскільки по ній постійно ходять покупці.

Зі слів місцевого жителя Віталія Гребінця, на зауваження поліції продавці не реагують. «У нас муніципальна інспекція не працює?» – дивується він у соціальній мережі.

283013428_3187832684766118_4354012278421995372_n

283844694_3191427631073290_1360776000579545285_n  

Фото: Фейсбук / Vitaliy Hrebinets

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 ucrop666 08.08.2022 15:54
петиція про заборону стихійного ринку набрала тільки 399 з 500 потрібних голосів.
на жаль доведеться і далі жити в ср*чі (базар скоро вже до епіцентру дотягнеться).
плату з базарників збирають кожен день не відомо хто, точніше відомо, тому петиція тут не допоможе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Руслан 26.06.2022 19:19
Важливіше пиьтання: "який неадекват зробив і затвердив цю велодоріжки???" Тепер по тротуару не розменешся. А по велодоріжки ганяють неадекват на самокатах і на велосипедах. Там ходять діти, хтось з собаками прогулюється. Типу благе діло зробили але як завжди через ж..пу ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Андрій 26.06.2022 11:48
Це ж треба, хтось помітив, на другий (?) рік...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 злобный вася 26.06.2022 08:34
на первом фото видим два основательных павильона.Как они там появились?
если не изменяет память, то с этих людей официально берется рыночный сбор...
поэтому вопрос про "стихийный"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 злобный вася 26.06.2022 08:11
и треснул мир напополам..
сколько лет будет продолжаться эта эпическая борьба?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Бондарян 26.06.2022 00:14
А мені зовсім байдуже, що ці велодоріжки як і тротуари з газонами біля ц.ринку, теж захоплені конторою (ринку чи ін.)
Бо бабло перемагає жлобів, а такого жлоба як я, ще пошукати.
Тож повторюю - ви "чиніть опір", а я попрацюю. Нічого особистого,такі часи.
П.С. Усі прізвища вигадані, співпадіння випадкові...але все можливо))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Alina 25.06.2022 21:39
Многие Люди Против Этой Торговли Продавцы Ходят В туалет Прямо Людям Под Окна Вечный Срач Мухи Лавочки Заняты Негде Пенсионеру Присесть Отдохнуть Хотя Рядом Базар Очень Даже Неплохой Имеется Вода Туалет Всегда Чисто И удобно. Просим Уберите Этот стихийный Базар!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Светлана 25.06.2022 14:29
Цитую Нормально:
От і добре, що ведеться. Там торгівля була і до побудови велодоріжок. Людям зручно там робити покупки. Тому треба не людей нагинати, а пристосовувати простір до потреб усіх мешканців, а не декількох велосипедистів.
А, давай, у тебе під під*їздом! Так, щоб ср.ку далеко не носити. Нащо той громадський простір?! Людині ж зручно... А пройтися, пошевелитися, - гляди не до 70 років проживешь, а подовше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #4 Яків Миколайович 25.06.2022 14:27
Цитую Максим:
В чому проблема вьехать велосипедом впешехода, продавців, в товар их'' по правилам велос'сепедист будет прав. Ну а как иначе учить. В идеале именно в продавців что б дошло. Хотя старанно почему менты этих продавцов не гонят *************** ********

Дитятко,почитай уважно ПДР. Учасник Дорожного руху не винен у ДТП лише в тому разі, коли він зробив все від нього залежне, щоб уникнути зіткнення. Пішохід, що знаходиться на дорозі, призначеній для транспортних засобів - створює аварійну ситуацію. Дурень, що пре рогом, і в нього врізається, замість зупинитися чи об'їхати - є винуватцем аварії. І хвали Бога, що такими є правила ПДР - бо інакше тебе разом з ровером давно б фурою переїхали такі ж розумаки, як ти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Максим 25.06.2022 12:40
В чому проблема вьехать велосипедом впешехода, продавців, в товар их'' по правилам велос'сепедист будет прав. Ну а как иначе учить. В идеале именно в продавців что б дошло. Хотя старанно почему менты этих продавцов не гонят *************** ********