реклама

реклама

Російськомовних вивісок в Черкасах поменшало. Читачі "Прочерку" зафіксували як напис "Мир часов" у Черкасах йде з історії...

314534579_685617576201616_2675313705935529453_n
315097555_565025145432155_5625804006767741111_n

реклама

Коментарі  

 
0 #11 Алекс 15.11.2022 03:07
Гасаюь по всіх вулицях.чому би не конфіскувати машини порушників для оборони???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Алекс 15.11.2022 03:04
Мер отнимав відкат за освітлення вулиць в комендаської час коли заборонено навіть їзда на машинах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 Алекс 14.11.2022 06:16
Треба освітлювати порушників комендаської години і бомжів на алеї в соборному парку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #8 СОЛДАТ 13.11.2022 18:41
Цитую !!!!!!!!!!:
Цитую Без язика:
тобі буде фігово. Мичати будеш!

Что плохого в русском языке? Не понимаю. Русский язык имеет большую выразительную силу, он очень хорошо подходит для научного мышления. Русский язык обеспечивает связную устную речь. Говорить по-русски просто удобно для артикуляционног о аппарата. Что в этом плохого?


Так звана російська мова повинна і буде намотана на гусениці украінських танків разом з кишками носіів цієі мови.
Ніхто не буде дивитися на "виразітєльную сілу","научноє мишлєніє" і "удобство для артикуляціонног о аппарата".Мова рабів стане нікому не цікава і зникне разом з рабами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #7 !!!!!!!!!! 12.11.2022 21:33
Цитую Без язика:
тобі буде фігово. Мичати будеш!

Что плохого в русском языке? Не понимаю. Русский язык имеет большую выразительную силу, он очень хорошо подходит для научного мышления. Русский язык обеспечивает связную устную речь. Говорить по-русски просто удобно для артикуляционног о аппарата. Что в этом плохого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Без язика 12.11.2022 20:38
Цитую !!!!!!!!:
Ребят, ну, как же это? Как же это мы без русскаго языка? Скоро все по английски будет.

тобі буде фігово. Мичати будеш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #5 !!!!!!!! 12.11.2022 18:07
Ребят, ну, как же это? Как же это мы без русскаго языка? Скоро все по английски будет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Василь 12.11.2022 13:00
Цитую ЮЗР:
То там вообще нафиг надо над головами пишеходов
А скільки бігбордів в Черкасах звисають над головами пішоходів! Всі чекають, поки не впаде людям на голову, і не почнуть бігати і кричати. Яскравий приклад - Чорновола - Бидгощська, величезний бігборд над тротуаром, яким кожного дня проходять сотні-тисячі людей! Не дай бог, накоїть лихо! Прибрати негайно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #3 Питання 11.11.2022 22:53
Зате англійською збільшилося. Цікаво, на кого вони розраховані? Мабуть, власники всіх цих 'бейкері' соромляться української мови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #2 Спостерігач 11.11.2022 18:10
Водночас дуже стрімко настав час англомовних вивісок без дублювання українською мовою