Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем в обласному центрі привітали митників із 35-річчям української митної служби.

img_2020-1024x684

Працівникам вручили медалі “За сумлінну працю” і подяки міського голови за значний особистий внесок у розвиток митної справи, реалізацію державної митної політики, професійні досягнення, бездоганну службову репутацію та захист економічних інтересів України.

img_2018-1024x684

Про це повідомляє Черкаська міська рада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100