Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем в обласному центрі привітали митників із 35-річчям української митної служби.
Працівникам вручили медалі “За сумлінну працю” і подяки міського голови за значний особистий внесок у розвиток митної справи, реалізацію державної митної політики, професійні досягнення, бездоганну службову репутацію та захист економічних інтересів України.
Про це повідомляє Черкаська міська рада.
реклама