Хату чумака в Моринцях, що на Звенигородщині зберуть наново, поставивши її на невеликий фундамент.

Розібрали ж її, щоб замінити зовсім струхлявілі деталі, бо ця автентична українська хата була вже небезпечна ля відвідувачів.

У цьому журналістів запевняють в обласній владі. Також редакції «Прочерку» прес-службою ОДА був наданий макет майбутньої хати. Вона матиме такий вигляд, як на фото нижче.


Нагадаємо, що новина про зруйнування хати чумака на батьківщині Тараса Шевченка облетіла і Всеукраїнські ЗМІ.

Після цієї події представники опозиції, зокрема нардеп від «УДАРу» Ірина Геращенко та нардеп від «Свободи» Юрій Сиротюк вже висловились про необхідність звернення з цього приводу у відповідні органи, щоб притягнути голову Черкаської ОДА Сергія Тулуба до відповідальності з подальшим звільненням.

реклама

Коментарі  

 
0 #14 Старік Собакін 23.10.2013 21:14
Цитую Сергій з Кривалівки:
"Старік Собакін", де ти узявсь із своєю проригівською гавкотнявою?!....

Мені кидають кіску, тому мушу регулярно гавкати.
Формула собачого щастя, знати де лизнути, а де гавкнути.
Гидко за себе але мушу, так що панове звиняйте якщо щось не подобається.
Таке житіє моє ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #13 Оксана Колісник 23.10.2013 20:57
Таке враження, що всі тут з цієї хати не вилазили. Білили її і мазали, сіно косили на долівку, рушнички-горщики порали. Та ж і не знали про її існування дотепер, певно! Вона ж не потрібна тим, хто оцей гавкіт підняв. Проволали на всю Україну, не думаючи про наслідки...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Loki 23.10.2013 15:20
Верю, шо стараниями влады, в майбутьному в таких хатах будуть жить не тико в морынцях, а й по всей украине. Предлагаю: проект "хати майбутнього заможного українця" в соответствии принципам остаточной демократии, накануне вильнюсского саммита, выставить на всенародное обсуждение! На самом же саммите - представить проэкт как выполнение дополнительного пункта в условиях интеграции - "отдельну хату майбутнього" каждой украинской родині к 400 летию народження Кобзаря!! "Назад в будущее!" ©))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Дід Трохим 23.10.2013 14:38
Не нада нас дурить: це НОВА ХАТА. Звичайна тодішня наддніпрянська архітектура. Де деформація стін, прогин даху, балки, побиті шешелем? На таку реставрацію треба запрошувати Равшана з Джумшутом. То й треба було поруч з козаковою її поставити і пропонувати туристам вгадати де яка. А якби мене спитали, то я б порадив на ці гроші збудувати хату, про яку мріяв Тарас і зробив детальні креслення, та так і не вселився...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 будячок 23.10.2013 14:25
Цитую Cтарик Собакин:
вы не понимаете что такое реконструкция ??????? для вас же делается.

а на який нам бень ОТАКЕ!? :cry: сам дивись на ту буду :-x :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #9 Cтарик Собакин 23.10.2013 14:24
Цитую Сергій з Кривалівки:
"Старік Собакін", де ти узявсь із своєю проригівською гавкотнявою?!....

на криваливском рынке с вами не торговал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Сергій з Кривалівки 23.10.2013 13:55
"Старік Собакін", де ти узявсь із своєю проригівською гавкотнявою?!....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #7 Cтарик Собакин 23.10.2013 13:18
вы не понимаете что такое реконструкция ??????? для вас же делается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 стабилизец 23.10.2013 12:19
Должно быть заключение специалистов о признании хаты опасной, аварийной и пр. и проект реконструкции. В противном случае - обычное отмывалово, как с зданием ОДА.Перестраивать эту хату все равно что перестроить Петровский домик в Питере.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Марго 23.10.2013 12:17
Ну и кому оно теперь надо! Показывать и рассказывать о хатынке надо было до того, как оппозиция "отобедала" губернатором. Предугадать, реакцию оппозиции, чтобы упредить ее - задачка для школьника. А теперь поезд ушел.