Хату чумака в Моринцях на Звенигородщині не зруйнували, а розібрали, тому що вона була досить поважного віку та через це небезпечною для відвідувачів. Про це щойно на прес-конференції повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.


– Сфотографовано кожен елемент, кожна деталь внесена в каталог. Зіпсовані деталі будуть замінені. Робітники зберуть хату точно так само, але ще й поставлять на невеликий фундамент. Ми її побачимо в тому ж стані, – пообіцяв Сергій Борисович.

Губернатор пояснив, що будь-яка реставрація потребує чималих коштів. Особливо ж у цьому випадку, адже буде відновлена не лише хата, а й створений чумацький двір з усіма спорудами, що передаватимуть дух епохи.

реклама

Коментарі  

 
+3 #24 Mazarini 23.10.2013 11:21
Як соромно за керівників підвласних ОДА культзакладів,я кі підписали листа проти Геращенко!!!! У душі,вони всі ЗА,але...
Щодо тверджень,що все описано та буде відновлено - нахабна брехня.Навіть по цьому фото видно,що все зваленко вкупу як СМІТТЯ.Де бірки,де опис?
Нас тримають за лохів і не більше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #23 блазень 22.10.2013 18:56
Тре було пану Тулубу для полум,яних але мабуть хворих на склєроз апазиционерів навести приклади кошторисів реставрацій часів славнозвісної Золотої підкови. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 Угу... 22.10.2013 16:06
Та под*вись ти своїм інтелектом, а схожість в тебе із Героєм дійсно є, тому що понабивали кармани грошима і калякаєти про сараї
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 комент 22.10.2013 11:36
Цитую Про що Ви говорити..:
Пане губернатор Ви краще поясність чому на Черкащині на 25 підприємствах працівникам не виплачують заробітну плату, а не про який то сарай розказуєте...
- один рівень інтеллекту з героем: "хата" - "сарай"; "Люди" - "деб....." - схожість знаходите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #20 комент 22.10.2013 11:27
"Сфотографовано кожен елемент, кожна деталь внесена в каталог" - а де можна побачити ці фото та каталог? Покажіть!!!!!!! !!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Костянтин 21.10.2013 18:13
Відмивання коштів?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #18 Гуля 21.10.2013 17:31
Конкретный донецкий муд*ла. Это так и старые крепости надо разбирать, бо вони небезпечні для відвідувачів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #17 Свирид Іванович Ейхман 21.10.2013 17:22
От за таке потрібно в т*рму садити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #16 стабилизец 21.10.2013 16:16
Да ладно, губернатор каждый день рискует жизнью, сидя в еще более "нэбезпэчном" аж 50 летнем здании, а вы не цените.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #15 ирина 21.10.2013 16:03
а развалили хату потому,что бы на ремонте отмыть денежек!!