Сьогодні на Соборній площі в Черкасах відбувся мітинг, присвячений 96-ій річниці Жовтневої революції.


Черкаські комуністи у складі декількох десятків осіб пройшлися бульваром Шевченка від палацу культури «Дружба народів» до Соборної площі, де і провели свій мітинг.


Керував процесом перший секретар обкому КПУ Віктор Роєнко. Виступи комуністів були традиційними. Їх гасла дивіться на фото.


реклама

Коментарі  

 
0 #17 Я 08.11.2013 12:09
Цитую Нестор Іванович:
[quote name="Я"]Ой. А в нас в районі ніхто і не плюнув в сторону Леніна.[/quoІ

У Вашому районі, замість лєніна яйця тулуба стоять.

Точно. Я й не додумалась до цього.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 Богун 07.11.2013 18:02
Такі люди не будуть "жить хорошо", вони народжені і виплекані системою, при якій працюй не працюй в кінці місяця тобі дадуть заробітну плату на рівні зі всіма, принесуть пенсію на рівні зі всіма, дадуть субсидію для всіх, путівку в санаторій і цукерку за 3 копійки, панове, шара зкінчилася, хочеш "жить хорошо" засучуй рукава і працюй в поті чола, не подобається працювати на "дядю" працюй на себе. Буржуазія завжди гне свою лінію і жадність присутня, тільки наші люди нічому не навчились, як були рабами соціалістичної ситеми "молча догоним и перегоним" так і зараз є рабами роботодавців - пан сказав я мовчки зроблю, а на кухні дружині на пана пожаліюся, вчіться своє щастя кувати власними руками і холодним розумом, шановні "заграница нам не поможет" там своїх дармоїдів хватає!. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 smile 07.11.2013 16:12
Главное чтобы люди жили хорошо, достойно. Получать зарплаты и пенсии. Обижают детей, людей всех. Ныненешняя буржуазия так и ничему не научилась. А жадность как известно фраера сгубила.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 Нестор Іванович 07.11.2013 15:49
[quote name="Я"]Ой. А в нас в районі ніхто і не плюнув в сторону Леніна.[/quoІ

У Вашому районі, замість лєніна яйця тулуба стоять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Сіренький 07.11.2013 15:22
Цитую Вільний українець:
Ко**няку - на гілляку!!! :lol:

Адміни! Ви все ж поясніть, чому цензурується просте слово "комуняка"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Чивокуня Виктор 07.11.2013 15:14
Статья 68. Каждый обязан неукоснительно соблюдать Конституцию Украины и
законы Украины, не посягать на права и свободы, честь и достоинство других людей.
Незнание законов не освобождает от юридической ответственности .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Я 07.11.2013 14:43
Ой. А в нас в районі ніхто і не плюнув в сторону Леніна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 ленинским курсом 07.11.2013 14:22
Цитую 111:
Жалюгідне видовище.


1000%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Зви Сало 07.11.2013 14:07
У той комунізм, який був у СРСР, може вірити лишень лицемірна або "хвора" людина.

Лицемірна, бо ЩОСЬ із цього мала/має.
"Хвора", бо недоосвічена, зашорена і ледача.

На площі бачимо представників другої когорти. Репрезентанти першої по кабінетиках та західних автівочках гріються.

:roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Очерет 07.11.2013 13:53
Убогі............!!!!!