На встановлення пам’ятного знаку Небесній Сотні сьогодні прийшли діти з плакати зі закликом до Російської Федерації залишити Україну в спокої.


Зокрема, на плакатах було написано «Залишіть мені мою країну!», «Нам не потрібна війна», «Я не хочу війни» тощо.

 


Серед дітей, які підтримують територіальну цілісність України, – внучка голови обласної ради Валентини Коваленко.

 

 


реклама

Коментарі  

 
0 #13 Давайте уже думать 05.03.2014 11:21
Цитую Нестор Іванович:
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Мама:
Цитую Давайте уже думать:
Можливо ?

По-перше плакати малювали діти разом з батьками розуміючи!

і...

Це точно і нам виховувати патріотів цієї країни.


Несторе Івановичу - Ви невихована людина! Поважайте думку інших.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Уманский Еврей 05.03.2014 04:32
Использовать детей это садизм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 ну-ну 05.03.2014 00:45
Цитую Мені не байдуже:
А ЧОМУ САМОЗВАНЦІВ НІХТО НЕ ПРОСИТЬ ЗАЛИШИТИ КРАЇНУ НАШИМ НАЩАДКАМ?
помимо политических требований в подписанном документе есть пункт о предоставлении блоку НАТО территорий под Харьковом для размещения систем американской противоракетной обороны, звена американской истребительной авиации для прикрытия объектов ПРО!! Источник – первый заместитель посла Чехии в Польше.
эйфория пройдёт ...скоро...очень скоро наступит великое прозрение! Только поздно будет
:sad: :sad: :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Нестор Іванович 04.03.2014 22:00
Цитую Давайте уже думать:
Цитую Мама:
Цитую Давайте уже думать:
Можливо досить спекулювати на дітях? ?

По-перше плакати малювали діти разом з батьками розуміючи!

Я проти будь-якого використання дітей на мітингах!!! Вам нічого доказувати не збираюсь. Це Ваші діти, Ви їх родили, Ви формуєте їх, і лише Ва вирішувати - буде в них дитинство, чи ні...

Це точно і нам виховувати патріотів цієї країни, а такими як ви путлер (відповіно сьогодня озвученого) має захищатися живим щитом від українського війська.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Нестор Іванович 04.03.2014 21:56
Цитую Мені не байдуже:
02.03.2014 господин Турчинов в присутствии послов США, Германии и Польши на Украине подписал предварительное соглашение с МВФ о предоставлении финансовой помощи Украине, согласно которому вся газотранспортна я система Украины смомента подписания итогового основного соглашения о фин.помощи безвозмездно передается в собственность американской компании Chevron, владельцы Мариупольского, Запорожского, Днепропетровско го металлургически х комбинатов обязаны передать 50% акций компаний в собственность немецкой компании Ruhr, угольное производство Донбасса также передается финской дочке компании Ruhr! Также помимо политических требований в подписанном документе есть пункт о предоставлении блоку НАТО территорий под Харьковом для размещения систем американской противоракетной обороны, звена американской истребительной авиации для прикрытия объектов ПРО!! Источник – первый заместитель посла Чехии в Польше.

Ще один вчадів від путлеровської пропаганди.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Давайте уже думать 04.03.2014 18:49
Цитую Мама:
Цитую Давайте уже думать:
Можливо досить спекулювати на дітях? ?

По-перше плакати малювали діти разом з батьками розуміючи!

Я проти будь-якого використання дітей на мітингах!!! Вам нічого доказувати не збираюсь. Це Ваші діти, Ви їх родили, Ви формуєте їх, і лише Ва вирішувати - буде в них дитинство, чи ні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #7 Мама 04.03.2014 17:54
Цитую Давайте уже думать:
Можливо досить спекулювати на дітях? Звичайно, вони не хочуть війни. Та вони і не знають, дякувати Богові, що це таке. І не вони малювали плакати - так от нехай їх папи - мами, дідусі - бабусі стоять з цими плакатами.
От же ж заголовок придумали.
Діти не приходили сюди точно - їх за ручки привели ))) ЖУРНАЛІСТИ, ну давайте об'єктивно писати, а?

По-перше плакати малювали діти разом з батьками розуміючи, що ми пишемо і навіщо! А по-друге, ми не і не хочемо щоб наші діти дізналися що таке війна, тому і привели їх, як Ви кажете "за ручки"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Давайте уже думать 04.03.2014 17:53
[quote name="Мені не байдуже"]А ЧОМУ САМОЗВАНЦІВ НІХТО НЕ ПРОСИТЬ ЗАЛИШИТИ КРАЇНУ НАШИМ НАЩАДКАМ?
/quote]

А навіщо? Краще спекуляціями займатися, використовуючи дітей і настроюючи людей на ще більшу ворожнечу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Сергей 04.03.2014 17:27
Последняя фотка - просто класс! Браво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #4 Loki 04.03.2014 17:08
Последнее фото улыбнуло)). Я по случаю и без, тоже использую почти такой же адрес, как и на обращении к "дяде крабе" - @nervmich.net ))).