Черкащани обурюються в соцмережах культурою водіїв, які ставлять свої автомобілі просто на газоні серед бульвару Шевченка навпроти ТРЦ «Любава». Особливе скупчення автомобілів на бульварі та прилеглій до «Любави» території було помітно цими вихідними.


Автомобілі, що постійно заїжджали на газон навпроти ТРЦ, фактично знищили зелене покриття.


У групі міста Черкаси в соцмережі «Фейсбук» черкащани пропонують різні методи боротьби з недобросовісними водіями. Хтось радить виготовляти наклейки і ліпити на скло порушникам, хтось ставити стовпчики чи садити кущі, які б перешкоджали водію заїжджати на газон. Ще хтось пропонує робити спільні рейди з представниками громадськості і виписувати штрафи за порушення благоустрою.


Як повідомили «Прочерку» в прес-службі ДАІ області, там переймаються цим питанням, проте скласти протокол на порушника не так просто.


– Ми патрулюємо з представниками автомайдану місто, проте патрулів не вистачає. Законодавство прописано хитро, там іде мова про те, що на газонах стоянка допускається до 5 хвилин. Тож коли водій бачить інспектора, то одразу їде і ми вже не маємо права його штрафувати. Інші водії навпаки можуть не виходити з магазину досить довго, а інспектор не може ж чекати водія біля машини цілий день, щоб виписати штраф. Звісно, по можливості, ми виписуємо протоколи на водіїв за порушення, проте нині насамперед намагаємося звернутися до свідомості водії. Адже насправді магазин має автостоянку. Просто дехто хоче стати навпроти дверей магазину, не рахуючись з іншими, – зауважують в прес-службі ДАІ області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #17 Черкаський люд 15.03.2014 20:10
Цитую DimonL:
Идея для таблички на газоне:
"ПАРКОВКА ЗАПРЕЩЕНА!!!
ШТРАФ 500 грн.
ПОВТОРНЫЙ ШТРАФ 1000 грн.
ВЕДЁТСЯ ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ "

Чудова ідея!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Алена 12.03.2014 14:30
Цитую дмитрий:
Надо сначала построить побольше парковочных мест,а потом зае...ть.Прежде чем требовать, нужно создать благоприятные условия!!!!!!!! !!!!1

Не знаю... Я на этих выходных 3 раза заезжала в Любаву, на парковке места были, я без проблем парковалась.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 дмитрий 12.03.2014 13:11
Надо сначала построить побольше парковочных мест,а потом зае...ть.Прежде чем требовать, нужно создать благоприятные условия!!!!!!!! !!!!1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 100 11.03.2014 19:10
этому б...лу не евросоюз нужен...а забитая азия , они всё равно разницы не почувствуют)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #13 Терорист Помидоров 11.03.2014 17:08
Цитую Шпак:
Поставити парканчик, як колись був вздовж бульвару, або хоча б стовпчики, як біля мерії, і культурний рівень водіїв негайно зросте. На Кірова вздовж Алеї слави повно місця, але ж це 50 метрів пройти треба!

ТО долго. Можна просто крученых гвоздей между каштанами немножко натерять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Українець 11.03.2014 16:54
Цитую Дід Трохим:
Така ж ... коло "Деліката". Їм не патрулів не вистачає, а совісті. На тих "парковках" ніхто ніколи не бачив ні одного гаїшника. Хазяї потурбувалися, шоб їх там ніколи не було. Охоронець казав мені особисто.

А, совість є?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Олег 11.03.2014 16:51
А где же наша муницыпальная инспекция?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Житель 11.03.2014 16:40
Цитую Дід Трохим:
Така ж ... коло "Деліката". Їм не патрулів не вистачає, а совісті. На тих "парковках" ніхто ніколи не бачив ні одного гаїшника. Хазяї потурбувалися, шоб їх там ніколи не було. Охоронець казав мені особисто.


Хазяїн Деліката депутат міської ради від Батьківщини Роман Дискант.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 ЧЕРКАЩАНКА 11.03.2014 16:33
Цитую народ:
А для чего же тогда Любава стоянку сделала?

МІСЦЯ ТАМ КАТАСТРОФІЧНО НЕ ВИСТАЧАЄ ДЛЯ ВСІХ БАЖАЮЧИХ!!!
але також не вихід псувати зелені насадження! влітку будут скаржитися, що мало квітів та зелені в центрі міста!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Шпак 11.03.2014 16:26
Поставити парканчик, як колись був вздовж бульвару, або хоча б стовпчики, як біля мерії, і культурний рівень водіїв негайно зросте. На Кірова вздовж Алеї слави повно місця, але ж це 50 метрів пройти треба!