реклама

реклама

«Сергія Тулуба голіруч не взяти. Фактів же і кіт не наплакав», – пише у свіжому номері черкаської обласної газети «Молодь Черкащини» Леонід Туменко. На першій шпальті видання – велике фото зниклого з Черкащини губернатора-регіонала.

Нагадаємо, нещодавно Леоніда Туменка та йому подібних журналістів черкаський професор Володимир Поліщук називав «хамелеонами» за вміння пристосуватися до кожної влади.

Та схоже, цього разу Леонід Туменко вирішив залишитися вірним попередній владі до кінця. У матеріалі «Прокуратура області: у нашій справі головне – «прокукурікати», а сонце може й не сходити» він пише про нібито надумані звинувачення проти попереднього губернатора області Сергія Тулуба. Навіть більше, деякі звинувачення називає «прокурорськими побрехеньками».

Нагадаємо, що зниклого з області попереднього голову ОДА Сергія Тулуба звинувачують у заволодінні державними коштами в особливо великих розмірах.

Що ж до «Молоді Черкащини», то цю газету вважають наближеною до попередньої влади. До речі, вихідцем з цієї газети є одіозна радикала, депутатка міськради Вікторія Кутілова, яка події на майдані називала проплаченими.


реклама

Коментарі  

 
0 #34 Автор 13.11.2014 14:06
Цитую Гарик:
Ничего Тулуб вернется а там и ЯНукович они вам покажут куськину мать! предатели!

100% Тулуб так не оставит "Донбасс порожняк не гонит"! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #33 Orlan 08.08.2014 13:05
За 4 тис. грн. пан Туменко напише розгромну статтю вже проти Тулуба,було б кому заплатити.Він такий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 Гарик 08.08.2014 11:18
Ничего Тулуб вернется а там и ЯНукович они вам покажут куськину мать! предатели!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #31 Йшов мимо 08.08.2014 10:12
Тулуб зник, а у деяких осіб рефлекс підлизуватися лишився.
Сумно, що такі публікації мають місце у нашому місті. Такі як цей "журналіст" не гідні свого журналістського звання.
А прокуратура могла б проявити і більшу активність у розслідуванні діянь Тулуба, а ще поцікавитися діяльністю і цією гидотної газетки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #30 адекватний 07.08.2014 19:29
Цитую Доктор Хлус:
Цитую адекватний:
До речі Тулуб добудував багатостраждаль ну обласну дитячу лікарню та річковий порт, при Тулубі побудований за сприяння Суркіса прекрасний стадіон в с. Білозір'я. В свій час його помаранчевий ппоперєднік тільки здирав гроші з бюджетників та брехав що щось робить. Назвіть хтось хочь якусь заслугу всих інших. Цікаво зрівнювати вклад керівників конкретними прикладами.
:lol:
Да, феноменальний чувак. На 10%, шо оставались з откатів, і скільки встиг. :lol:

Згоден, не дарма зірку героя носить :lol: в решти попєрєдніків та сьогоденників видно такса вже 100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 адекватний 07.08.2014 19:26
Цитую УЖАСТЬ:
А действительно, прошло уже полгода. До этого 4 года ежедневно и на каждом углу волалы "бандыты" (видимо были на то основания и конкретные материалы так грозно говорить?). Пан Булатецкий с Даценком аж до истерик доходили в этих мероприятиях, пани Майборода носилась с портретом Сергея Борисовича прибитым к держаку лопаты, на сцену драмтеатра прорывалась через задний проход. И что??
Почему до сих пор тишина и никаких уголовных дел? Получается клеветали?

Дак Булатецький аннексировал клуб с. Геронимовка, теперь надо найти куда ненависть людей направить дабы не вспомнили как патрийот вместе з пашкой карасьом народное добро воровали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #28 дантес 07.08.2014 19:21
На дуэль його.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #27 комендант 07.08.2014 19:19
хай живе Льоня! і всі його друзі! Смерть ворогам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 телеком 07.08.2014 19:18
"Укрпочта", ти якраз і є ота одна ТіТКА - ісхожена, із з"їжджена вдоль і поперек, як Європа. Тобі б хоч одного підписчика і ти була б УкрпоШтою...Тум-ко хоч і старий, а ріже краще молодих