реклама

реклама

"с. Щастя. Сьогодні. Все добре", - написав у "Фейсбуці" нардеп від Черкас Олег Петренко і виставив фотографію, де він стоїть поряд з черкаським правозахисником Валерієм Макєєвим, який був до сьогодні в полоні у терористів, де переніс інфаркт.


Зауважимо, що ще наприкінці цього тижня перед вихідними інформація про можливе звільнення правозахисника звучала в розмові секретаря міськради з депутатами. Проте деталей ніхто не повідомляв, аби не зашкодити переговорам.

Як відомо, Валерій Макєєв є одним з активних волонтерів, який, рятуючи інших, сам опинився в полоні, де провів декілька місяців.

Про подробиці звільнення та те, коли черкащани приїдуть додому Олег Петренко повідомив "Прочерку" наступне:

"Скорее всего завтра будем. Он сам себя освободил", - написав журналісту нардеп.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Сусик 24.11.2014 12:35
А куда пропал пан Бондаренко. В период выборчей компании так активно работал, и АТО с лимонами-апельсинами мотался, проблемами детей войны озабочивался...а сейчас ни слуху ни духу :cry: Или то только перед выборами можно за народ беспокоиться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 yazon din alt 24.11.2014 00:39
Цитую Пересторога:
Що значить сам звільнився?Дякувати Богу,він вільний,але не забувайте,ми маємо справу з ФСБ.ПАРАНОЯ НЕ ПАРАНОЯ ,ТЯЖКО,ВАЖКО АЛЕ ФАКТ.

Бз*ительнsй, тебя явно не хватает под Счастьем
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Реаліст 23.11.2014 21:32
Цитую Нестор Іванович:
А новітній нардеп мову окупантів вживає за рідну. Схоже далеко від свого попередника співочого орла не втік. і чому, ми черкащани, такі довірливі?

Російськомовний Петренко був на Майдані і воював у "Азові" проти сепарів. А де в цей час був ти, україномовний "Нестор Іванович"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Пересторога 23.11.2014 21:16
Що значить сам звільнився?Дякувати Богу,він вільний,але не забувайте,ми маємо справу з ФСБ.ПАРАНОЯ НЕ ПАРАНОЯ ,ТЯЖКО,ВАЖКО АЛЕ ФАКТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 федор принципиальный 23.11.2014 19:57
Цитую старший співробітник:
Макєєв є авокатом Водоканалу. Тепер Радуцький зі своїми схемами буде паритися... :cry:

Якби не Радуцький Макеєва випустили б раніше... Радік став бігать і різні заклики з трибуни робити, звернення до президента і т.д... піарився короче. А сепари теж не дурні, відстежили. І переговори прийшлось починати з початку... А це плюс лишніх 31 день відсидів у сепарів. Дякуємо Радуцькому....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Ірина 23.11.2014 19:50
Слава Богу!Здоров'я цій мужній людині
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Тася 23.11.2014 19:45
Цитую ЛВВ:
Нестор Іванович, не чіпайте тему мови. Досить, наїлись по самі вуха.

Не будемо чипляти ми,зачеплять її.Хто крім українців захистить українську мову?Я принципово намагаюсь спілкуватись виключно українською,скл адно,збиваюсь,д аються знати роки спілкування на нав"язанній нам мові.Батьків не чипаю,сина привчаю,а депутат має теж потрохи перелаштовувати сь,він держслужбовець.Прохання до Петренко,як до депутата за якого голосувала,взят и під контроль питання Олійника,він має сидіти.Слава нації!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 ЛВВ 23.11.2014 19:16
Нестор Іванович, не чіпайте тему мови. Досить, наїлись по самі вуха.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Нестор Іванович 23.11.2014 18:43
А новітній нардеп мову окупантів вживає за рідну. Схоже далеко від свого попередника співочого орла не втік. і чому, ми черкащани, такі довірливі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 старший співробітник 23.11.2014 17:34
Макєєв є авокатом Водоканалу. Тепер Радуцький зі своїми схемами буде паритися... :cry: