Колишній куратор Черкаської області у Верховній Раді України 7-го скликання від ВО «Свобода» Юрій Сиротюк змінив депутатський мандат на війну.


Тепер Юрій Миколайович активно звітує на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» про воєнні будні та радить усім, «у кого стрес, великі проблеми і т.д., і т.п. кидати все і їхати в Піски, Тоненьке, аеропорт». 

«Тут кайф. Годують, купа побратимів, нуль мирських проблем, правда, тішки морозу і граду, але куди ж без цього»... – пише екс-нардеп.


Про події вчорашнього дня пан Сиротюк написав, наприклад, таке:

«З неділею, Люди. Сьогодні мали можливість перевірити модернізований на «Маяку» ДШК, а заодно, як працює після ремонту Дєгтярьов. Сиплють добре. Волонтерський ДШК ( ) на волонтерському всюдиході, з платформою зробленою кременчуцькими волонтерами і доведеною спецами «Січі». Заодно пропрацювали координацію «Січі» та «Карпатської Січі». Учора, вперше за цей тиждень, вдалося повноцінно помитися. І цілий вечір говорили про політику і геополітику з поляком Павлом, який гостює у нас. Загалом розмова була мирна і дружня, доки мова не заходила про Волинь 43-го... А тим часом мої малі в Києві виграли чергові нагороди з тхеквандо... Приємно»...


реклама

Коментарі  

 
-1 #8 справедливий 22.12.2014 15:48
Візміть із собою Махніцького Олежу та Тягнебика, якщо ви такі "свободолюбиві", а тільки піаритеся разом з правосеками-...............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Гармодрай 16.12.2014 15:52
Cтудент, оприділіться вже. "Бачила" чи таки "студент"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Cтудент 09.12.2014 00:18
Цитую Свобода:
Кажуть, на фронт поїхав за рідну землю воювати і колишній свободівець і викладач ЧДТУ Руслан Б......... Справжній герой і патріот. Поважаємо. Чекаємо живим і неушкодженим.

Чи це не той Руслан Всеволодович до якого соромно було на пари ходить, постійно від його пахло якось? Якщо це він, то ні на якому він АТО, він що, дурненький, він тут, я його нещодавно бачила небритого в місті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Свобода 08.12.2014 20:17
Кажуть, на фронт поїхав за рідну землю воювати і колишній свободівець і викладач ЧДТУ Руслан Б......... Справжній герой і патріот. Поважаємо. Чекаємо живим і неушкодженим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Чигирин форевер 08.12.2014 16:32
Якась хвора людина. Від війни кайф ловить...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 черкащани 08.12.2014 15:05
Цитую Фотограф:
Цитую черкащани:
Свобода та ПС,єдині політсили,які дійсно не трьопом,а ділом захищають Україну.БЕРЕЖИ ВАС БОГ!ПОВЕРТАЙТЕС Ь ЖИВІ.НАМ ПОТРІБНА ПЕРЕМОГА!НІЯКІ МІНСЬКІ ДОГОВОРНЯКИ УКРАЇНУ НЕ ВРЯТУЮТЬ,В МІНСЬКУ КРІМ ЗРАДИ,НІЧОГО НЕ БУДЕ."МИР" ПОНАД УСЕ,ЦЕ ЗДАЧА НЕЗАЛЕЖНОСТІ,ЗД АЧА НАЦІНТЕРЕСІВ,ЗД АЧА УКРАЇНИ!

Аха, особенно бывший министр сельского хозяйства за полгода назащищал на "бэнтли", а как за день до ухода с кабмина "свободовцы" провели аукцион по продаже 2-х участков для добычи газа в Украине? Совершенно верно, справедливо, оба они достались герою Ставицькому, да, да тому Ставицькому министру Януковича, у которого дома валялись 5 миллионов долларов и килограммы золота. На вопрос журналистов почему так случилось? Министр от "Свободы" сказал - ну, нужно же чтобы хоть кто-то занимался этим? Что в этом плохого?

Ви за рештою міністрів прослідкувати не хочите?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Фотограф 08.12.2014 13:45
Цитую черкащани:
Свобода та ПС,єдині політсили,які дійсно не трьопом,а ділом захищають Україну.БЕРЕЖИ ВАС БОГ!ПОВЕРТАЙТЕС Ь ЖИВІ.НАМ ПОТРІБНА ПЕРЕМОГА!НІЯКІ МІНСЬКІ ДОГОВОРНЯКИ УКРАЇНУ НЕ ВРЯТУЮТЬ,В МІНСЬКУ КРІМ ЗРАДИ,НІЧОГО НЕ БУДЕ."МИР" ПОНАД УСЕ,ЦЕ ЗДАЧА НЕЗАЛЕЖНОСТІ,ЗД АЧА НАЦІНТЕРЕСІВ,ЗД АЧА УКРАЇНИ!

Аха, особенно бывший министр сельского хозяйства за полгода назащищал на "бэнтли", а как за день до ухода с кабмина "свободовцы" провели аукцион по продаже 2-х участков для добычи газа в Украине? Совершенно верно, справедливо, оба они достались герою Ставицькому, да, да тому Ставицькому министру Януковича, у которого дома валялись 5 миллионов долларов и килограммы золота. На вопрос журналистов почему так случилось? Министр от "Свободы" сказал - ну, нужно же чтобы хоть кто-то занимался этим? Что в этом плохого?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 черкащани 08.12.2014 13:01
Свобода та ПС,єдині політсили,які дійсно не трьопом,а ділом захищають Україну.БЕРЕЖИ ВАС БОГ!ПОВЕРТАЙТЕС Ь ЖИВІ.НАМ ПОТРІБНА ПЕРЕМОГА!НІЯКІ МІНСЬКІ ДОГОВОРНЯКИ УКРАЇНУ НЕ ВРЯТУЮТЬ,В МІНСЬКУ КРІМ ЗРАДИ,НІЧОГО НЕ БУДЕ."МИР" ПОНАД УСЕ,ЦЕ ЗДАЧА НЕЗАЛЕЖНОСТІ,ЗД АЧА НАЦІНТЕРЕСІВ,ЗД АЧА УКРАЇНИ!