реклама

реклама

Сьогодні сотні черкасці приурочили смолоскипний марш пам’яті героїв бою під Крутами.


Трагічна загибель 300 студентів у битві з більшовицькими окупантами стала символом патріотизму та жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Смолоскипний марш стартував від площі Богдана Хмельницького і проходить до Театральної площі міста Черкаси, повідомляє “Вчасно”.


 

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Драмтеатр 30.01.2016 23:15
Когда враг напал в 1941, то тогда прямо с парада люди шли на фронт воевать и на деле защищать матерей. А эти после ходы куда? В ночной клюб, кто к жене под теплый бок. В окопах же холодно.
На сегодняшний день аж! 10 человек записалось на службу в армию по контракту.
Зато в тылу столько героев... поорать и часто за деньги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 фунт 31.01.2015 08:01
Цитую Черкаси:
СЛАВА НАЦІЇ!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!


да да Германия превыше всего!Это уже было,забыли чем кончилось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Олександр 31.01.2015 02:22
Знову хода як і повалення Леніна дуже посприяють завершенню війни. Це перше що треба робити перед тим як створити свою економіку, свою арміюґ. свою поліцію, свою службу безпеки. Ну а вже потім мирити людей, якщо ще буде кого........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 А-320 30.01.2015 14:11
А че у мужика носок на голове?Кого боится ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Ginza Project 30.01.2015 12:40
"СС"-або пригоди ПаддIнгтона
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Гека Чепе 30.01.2015 08:57
А ніхто не хоче нагадати, чому загинули ті хлопці і як так сталося, що проти 4 тисяч червоного війська стали 300 студентів, поки Груша соплі по бороді розмазував і шось собі фантазував? Нічого не нагадує?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 офіційно 30.01.2015 08:38
а чого Черкащани вшанували...., а сотні черкасці приурочили ....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #4 Олег Леусенко 30.01.2015 00:13
"Надежда умирает последней.. Но, не хочется верить, что наша Надя Савченко умрет.Она должна жить назло российским уродцам ,назло трусливому пед...илу в Кремле, Надя должна жить еще долго и сплясать вместе с нами на могиле калорадской империи.Кремляди ничего не докажешь. Зажиревшей Европе тоже. Надя все равно убеждена в нашей победе, как и мы все.Если бы найти сейчас женщин-активисток в Страсбурге и Брюсселе, которые смогли бы у парламентов объявить голодовку, пока «сытые коты» Евросоюза не разработают четкий график мер по освобождению депутата ПАСЕ, который должен выражаться в датах . Например, если украинская летчица не будет освобождена:1. 1 февраля – вводятся такие-то санкции против РФ;2. 2 февраля – санкции СВИФТ;3. 3 февраля – прекращаются поставки на Россию определенных товаров и услуг… Думаю, если в двух европейских столицах начнется конкретный протест с голодовкой, то Россия дорого заплатит за всех невинных военных и политзаключенны х.(так і бачу І Геращенко яка голодує в ПАСЕ)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-22 #3 Ю Береза 29.01.2015 23:58
НАМ ТРЕБА ЗМІНИТИ РИТОРИКУ-ВІЙНА ЗАРАДИ МИРУ! МИРНІ ПЕРЕГОВОРИ ,ТО ВІЙНА НА ДЕСЯТЕЛІТТЯ...http://nua.in.ua/novosti/ukraina/o-situacii-v-rajone-debalcevo-yurij-bereza/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #2 Тася 29.01.2015 23:36
Молодці.СЛАВА УКРАЇНІ! У смерті Крутян та всіх патріотів винні ліберали та сопливі,труслив і,зрадницькі політики.Народ героїчний,а влада підла,труслива, нерішуча і брехлива.