реклама

реклама

У центрі Черкас демонтують світлові гірлянди, встановлені до олімпіади, яку приймав Радянський союз у 80-роках минулого століття, пише газета «Вечірні Черкаси».

Комунальники запевняють: демонтаж гірлянд у формі зірок проводять, бо вони у аварійному стані і загрожують безпеці руху пішоходів та транспорту.

ФОТО: vechirka.net

ФОТО: vechirka.net


— Вони висять там вже понад 20 років, через те й демонтуємо. Більше нічого прибирати не плануємо, - роз’яснив заступник директора департаменту житлово-комнуального комплексу Олександр Риджаніч.

Головний архітектор Черкас Віталій Чернуха пояснює: існує указ президента, який зобов’язує прибрати радянську символіку по всій Україні. Однак у Черкасах її чимало, тож вочевидь одразу позбутися від усієї не вдасться.

–  На вході в новий корпус Центру дитячої та юнацької творчості висить зірка із портретом Леніна, так само гірлянда до олімпіади 80-го року прикрашає перехрестя Смілянської та Ільїна. Та й в самій будівлі облдержадміністрації такої символіки можна знайти чимало, — аналізує Віталій Чернуха.

реклама

Коментарі  

 
-2 #15 Пєр де Кубертен 09.03.2015 11:53
А з якого переляку олімпійські кільця стали радянськими символами. Україна може в олімпіадах тепер участі приймати не буде...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 адекватний 08.03.2015 21:10
Як же соромно за присідальницьки й ЗМІ та взагалі народ. Та цю зіроньку треба зняти просто як чермет і до чого тут радянскьа символіка. Доречі на америкохозяйськ ому прапорі зірочки знімати не будемо ??? Там он скільки можна прозвітуватись раз за кожну ненависну зірку, а потім вже й на небі зірки можна починати тушити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 адекватний 08.03.2015 21:06
Цитую стабилизец:
Ага, даешь замену савеццкого символа на более актуальный типа значка доллара $.
Как олицетворение нэзалэжности :lol:

Відмінно, краще і не скажешь про присідальників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Чур тебе 08.03.2015 21:01
Цитую федор принципиальный:
Цитую Думаючий:
коли ми позбавимося від поганих доріг???

Тогда,когда избавимся от одарича...

А як вже принципово,то хто позбавив місто бюджету розвитку?Хто під крики "Уряяя" та плач "Ярославни" Радуцького подарував наші кошти з податків на зарплати бюджетників і звільнив цим "кулювлоб" від напряга платити нашим медикам та педикам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Думаючий 08.03.2015 18:16
Замість радянської символіки повинен бути ТРИЗУБ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 стабилизец 08.03.2015 17:11
Ага, даешь замену савеццкого символа на более актуальный типа значка доллара $.
Как олицетворение нэзалэжности :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Фугас 08.03.2015 15:12
Вот так незатейливо, избавляясь от старого железа и стекла над головой, можно звитануть пра баратьбу з тоталитаризмом: )
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Реаліст 08.03.2015 14:19
Старезну зірку-гірлянду, яка не працює вже років 30, повинні були зняти давним-давно. До речі, подібні укази видавали спочатку Кравчук, потім Кучма, а потім Ющенко. І досі ще по загашниках теліпаються такі "прикраси" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Питання 08.03.2015 13:50
Від чого будемо позбавлятися, коли закінчиться радянська символіка? Мабуть, пора заборонити користуватися молотками, серпами, дивитися на зірки в небі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 федор принципиальный 08.03.2015 13:49
Цитую Думаючий:
коли ми позбавимося від поганих доріг???

Тогда,когда избавимся от одарича...