Десь о 15.20 сталася пожежа в інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, повідомив на своїй сторінці у «Фейсбук» черкаський журналіст Володимир Мамалига.

Фото Володимира Мамалиги

Фото Володимира Мамалиги


«Тренувальна вишка спалахнула як сірникова коробка. Треба віддати належне, пожежна машина прибула на місце пожежі усього за 15 хв, ну коли дах вже встиг завалитися. Б’юся об заклад, що підпалювачами оголосять городників, які спалювали сміття метрів за 100 на своїх клаптиках…»,- написав Володимир Мамалига.


Як повідомили в коментарі «Прочерку» в прес-службі ДСНС України в Черкаській області, пожежа була оперативно ліквідована. Постраждалих немає. Фахівці з’ясовують причину.


реклама

Коментарі  

 
+10 #17 Пшонка 23.03.2015 12:51
Вольодя, давно не чула і не бачила вас у єхвірах Антени. Підскажіть, які сорти гарбузів ви привезли з одещини, з війни, і які висаджуєте на своєму клаптику.
Бачила вас у хвормі, на хвото серед гарбузів, гарні :oops:
Бабо Парасю, то не справа "героя АТО" - у ефірі базікати. Вольодя зараз дуже поважний і шанований учасник боїв під Волновахою, не чипайте ветерана!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Баба Параска 2 23.03.2015 10:27
Цитую Володимир МАМАЛИГА:
Так ви не про мене говоріть, а про вишку...Згорілу... А то у батальйону "Геморрой" черговий спалах слиновиділення :) Там у військкоматі лікують! 8)


Вольодя, давно не чула і не бачила вас у єхвірах Антени. Підскажіть, які сорти гарбузів ви привезли з одещини, з війни, і які висаджуєте на своєму клаптику.
Бачила вас у хвормі, на хвото серед гарбузів, гарні :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Сышшык Мегре Нь 23.03.2015 09:40
Цитую Володимир МАМАЛИГА:
Так ви не про мене говоріть, а про вишку...Згорілу... А то у батальйону "Геморрой" черговий спалах слиновиділення :) Там у військкоматі лікують! 8)

Это не Мамалыга писал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 незнайкаБ 23.03.2015 09:15
мабуть тепер Мамалыгу и на ОДТРК Рось пускаать будуть Как никак в кандидатах побывал и гарбузов не зря понабирался Бкз Вовика скучно было
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Володимир МАМАЛИГА 22.03.2015 22:52
Так ви не про мене говоріть, а про вишку...Згорілу... А то у батальйону "Геморрой" черговий спалах слиновиділення :) Там у військкоматі лікують! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Гость 22.03.2015 21:45
Если о себе позаботиться не могут, то об остальных и подавно! Це ГАНЬБА.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Пшонка 22.03.2015 17:34
Та це мабуть Мамалига сам і підпалив, щоб на себе увагу звернути. Бо підзабувсь вже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #10 Небайдужий 22.03.2015 11:13
Соромно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 петрович 22.03.2015 00:08
Скільки там занять провели на тему: "Гасіння умовноі пожежі на навчальній вежі", а все без толку. Тепер точно інститут закриють- бо не найдуть коштів на відновлення вежі, якщо тільки батьки не скинуться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Чукча 21.03.2015 21:24
Если бы не бдительный Мамалыга сгорели бы пожарники области.
Вот что значит звание "бывший депутат-журналист", долго собиравшийся в АТО и так же быстро дезертировавший от туда :lol: