реклама Делікат

На 1 поверсі Черкаської міськради двоє молодиків проводять відеозйомку. Фото молодиків опублікувала у «Фейсбуці» працівниця міськради Ірина Лапська.


«На запитання про мету зйомки, відповідають, що знімають краєвиди.... в холі міськради... В дійсності знімають хто коли приходить на роботу.... Зізнавайтеся панове місцеві політики: чиє замовлення? Хвалити Бога я сьогодні вчасно», – жартома зазначає пані Ірина.

реклама

Коментарі  

 
-1 #14 Dire 03.09.2015 18:15
"...краще б в працювали, а то висиджують, молоді, здорові..." САме такий коментар був найпопулярніший серед "вати" під час Майдану. Совпадєніє? Не думаю 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Довболоб 03.09.2015 16:15
Ага, бери ваш доказ, тих звільняє- вас тут же призначає..Ви думаєте, шо він теж із сімейства довболобих клас спиномозгових?Для адміна- довболоб, не матюк, це дятел в деяких гірських селах карпат, бо ж то лемки таки розумні люди...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #12 Сергій 03.09.2015 15:55
"Нема чого робить - іди у солдати" така логіка у пірісічних мене лякає. Процитую фундаментальний за своїм значенням вислів - "Ти шо - довбойоб?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Знающий 03.09.2015 14:12
предлагаю вызвать военкома и вручить им повестки. Сидят в холе - значит делать нечего, а раз делать нечего, то пусть пойдут в АТО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 ЛВВ 03.09.2015 13:21
Цитую Фауст:
де вже ці хлопці не бродили - і в ультрасах, і в правому секторі, а тепер в народному котролі? називається - ми з тим,хто більше заплатить, виконаємо будь яке завдання. Прикро, що ці "громадські діячі" такі продажні та безпринципні. А пози, в яких вони сидять? Господарі життя, блін

Голова місьради Одарич бере відеодоказ і виносить догану всім, хто запізнився. Три таких догани і "гуд бай май лав", до нових зустрічей на пляжі. Це називається ротація кадрів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Призивник 03.09.2015 12:36
А ці хлопці і їм подібні не пробували відвідати військомат? Не завадило б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 123 03.09.2015 11:58
І справді, молоді .здорові-байдики б"ють. Рушійна сила таких тупих кроків -місцеві вибори.Технології,техн ології... А, ми будемо куплятися на це клоунство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Фауст 03.09.2015 11:40
де вже ці хлопці не бродили - і в ультрасах, і в правому секторі, а тепер в народному котролі? називається - ми з тим,хто більше заплатить, виконаємо будь яке завдання. Прикро, що ці "громадські діячі" такі продажні та безпринципні. А пози, в яких вони сидять? Господарі життя, блін
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Костянтин 03.09.2015 11:38
Доповідаю: Понад 20 працівників міськвиконкому запізнилися на роботу. З них: двоє начальників управлінь та 1 начальник департаменту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 ЛВВ 03.09.2015 11:12
Побільше б таких хлопців фотографували чиновників і в країні був би порядок.