реклама Делікат

Депутати Черкаської обласної ради після завершення останнього засідання сесії шостого скликання зробили колективне фото на пам’ять.


Нагадаємо, що сьогоднішнє друге пленарне засідання сорок третьої сесії обласної ради розпочалося із півгодинним запізненням через відсутність кворуму.

На пам’яті працівників апарату обласної ради це вперше, коли засідання сесії не могло розпочатися з такої причини. Врешті в залі зареєструвалося 57 із 104 депутатів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #13 Оксана 17.10.2015 14:11
Цитую Олена:
Цитую Oles:
З Богом депутати. Область при вас не стала кращою. Надіюсь, що ви маєте совість і більше не появитесь в обл Раді. :sad:

Всё зависит от нас с Вами.Так что на выборах необходимо очень постараться,.......................!

Зависит от нас??? Ну-ну...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 казбет 17.10.2015 11:28
Цитую Холодний Яр:
Революція Гідності обійшла облраду стороною :P . Коваленчиха виявилась ще бездарнішою, ніж папередники. Один "позитив": 2-х поверхову хатинку в Білозір`ї успішно добудувала. Для дітей. Своїх. :P :P :P :P

тулуп був розумніший держав чемодани зібраними на зйомній квартирі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Олена 17.10.2015 07:46
Цитую Oles:
З Богом депутати. Область при вас не стала кращою. Надіюсь, що ви маєте совість і більше не появитесь в обл Раді. :sad:

Всё зависит от нас с Вами.Так что на выборах необходимо очень постараться,.......................!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Регіональна Тальнівщина 16.10.2015 19:01
Цитую Холодний Яр:
Революція Гідності обійшла облраду стороною :P . Коваленчиха виявилась ще бездарнішою, ніж папередники. Один "позитив": 2-х поверхову хатинку в Білозір`ї успішно добудувала. Для дітей. Своїх. :P :P :P :P


і Сашка К.... зробила "святим і чесним бізнесменом" та "меценатом"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 бульба 16.10.2015 18:41
Цитую незнайка:
СЛАВА БОГУ шо дубок на згадку нэ прыкопалы

:lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 патриот 16.10.2015 17:12
ГАНЬБА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #7 Холодний Яр 16.10.2015 16:31
Революція Гідності обійшла облраду стороною :P . Коваленчиха виявилась ще бездарнішою, ніж папередники. Один "позитив": 2-х поверхову хатинку в Білозір`ї успішно добудувала. Для дітей. Своїх. :P :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Дядько 16.10.2015 16:10
На жаль, совість проглядається в одиниць.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #5 Черкаси 16.10.2015 15:52
Ну й фізіономії..., щоб не сказати грубо..