реклама Делікат

Ще півгодини тому в Черкаській міськраді забили на сполох, адже не могли знайти бюлетені, пише zmi.ck.ua

Деякі політичні сили навіть зібрали термінову прес-конференцію, на якій заявили про порушення. За словами юриста Людмили Бордунос, спеціальна комісія в ТВК не проконтролювали друк бюлетенів для дільниць у місті.

Говорили й про поліграфію, яка нібито продублювала бюлетені. Хоча за договором друком мала зайнятися столична фірма “Август Трейд”.

Наразі ж бюлетені "приїхали".

Фото депутата Івана Сухарькова з "Фейсбуку"

Фото депутата Івана Сухарькова з "Фейсбуку"


реклама

Коментарі  

 
-1 #22 Дуй на криву 25.10.2015 08:28
По третє:Я ще не бачив у свiтi нi одного мiста де б одна вулиця пряма носила рiзнi назви.Це ду....

Хто тебе тут тримає дуй, туди де вулиць немає, бо там юрти . Хто такі руські -це нащадки монгол та татар, до свого світу пиляй. Скоро і у нас буде як в рашке, тільки проти українського миру,то в український "магадан" тому що руцькие по доброму не розуміють, у них тільки бітійо допомогає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Черкаси 24.10.2015 19:43
Цитую Бульба:
Валерій Воротник, Фейсбук:
Я заявляю офіційно.
Махінації з бюлетенями були завжди одною з улюблних виборчих муток команди Одарича в Черкасах. Так

Черкаси, велике село, тут кожна собака знає уподобання більшості, попитай сусідів та знайомих, в 14-му всі за Одарича голосували, йому ніякої потреби фальшувати не було.Сьогоднішні безталанні вже Одарича, який людей в ТВК не має, звинуватили в том що ТВК не виконало свою роботу, не контролювало і не приймало бюлетні з печаті, нічого не рахувало.Вони махлюють, вони порушують закон, Одарич їх в сараї зачинив чи снодійним нагодував?Що їм завадило виконувати службові обов"язки?БПП в жо.і,от і колотять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 PRETTY MAIDS 24.10.2015 17:40
Цитую Черкаси:
Ми є згуртована високоєвропейсь ка спільнота. І в цьому наша сила!

По перше:"Дурень думкой багатiє"-нар.мудрiсть.
По друге:Руських дуже скоро Ви "простите" бо за шмат гнилої ковбаси у Вас хоч матір попроси,то віддасте.
По третє:Я ще не бачив у свiтi нi одного мiста де б одна вулиця пряма носила рiзнi назви.Це ду....
В четвертих:Руськ iє Вас давно вибачили та грiються у Crime.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 ЖИТИПОНОВОМУ 24.10.2015 14:54
Цікаво, в кого вони стріляти зібрались?? І сьогоднішня розписка, прямо явка з повинною, яку зробило ТВК, МВС буде реагувати на неналежне виконання нми покладених обов"язків? Вони не тільки в безпорадності та безмежній дурості признались, вони до признання в злочені допіарились.ТВК сказали що ніякий друк не контролювали і не рахували, то вони сісти за це мають!Геть БПП РИГОВСЬКЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 007 24.10.2015 14:29
Наших "політичних активістів" тільки автоматом та силою можна заспокоіти, бо кишка тоненька і за своє здоровя ой як переживають, а рабів послати могли. Правильно зробили, а якби привіз один участковий і якась місцева сра...ь підпалила бюлетені, то були б нам вибори. А в нас таких де..ілів розвелось неймовірна кількість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Кому было хорошо 24.10.2015 14:28
Цитую Учись на чужих ошибках:
Цитую Генадий:
Да при Яныке небыли такое что с автоматами !!! ЖИВЁМ ПО НОВОМУ !!! Я ДУМАЛ ЧТО РОШЕН ПРИВЕЗЛИ !!! :lol:

Ворвался как то бандюга с наганом в простую украинскую хату. Всю еду забрал, мужа избил, мать изнасиловал, старшего сына убил за то, что сопротивлялся, младший потом сам умер от голода... А уходя с награбленным, этот бандюган, ухмыляясь, повесил свой портрет на стену в этом доме...

Прошло несколько десятилетий. И решил как-то мужик снять наф...г портрет этого урода. А баба ему:
- Ты что!!! Это - же наша история!!!

"Хорошо" было только тем , кого насиловали, снова видимо хочеться быть изнасилованными
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Война 24.10.2015 14:22
Цитую визор:
90-е отдыхают ;-) назад в прошлое :sad:

Так кто войну начал, Россия хочет в 90 гонку вооружений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 СПС орде и ее прихвостням 24.10.2015 14:19
Цитую украина:
[quote name="Учись на чужих ошибках"][quote name="Генадий"]Да при Яныке небыли такое что с автоматами !!! ЖИВЁМ ПО НОВОМУ !!! Я ДУМАЛ ЧТО РОШЕН ПРИВЕЗЛИ !!! :lol:[/quot Сами привели войну яныковы прыхвостни. Посмотрите Холодное лето 53. Вы ... думаете начальником причала прожить. Не так противны вши, как гниды. Не проблема в рашку или в лудонию, пока с чемоданом, а послезавтра без. В крыму уже с украинские дипломы не признаются и кто целовал рашистов, теперь должны учиться в рашковых вузах. Умные учатся на чужих ошибках...


Да так называемые "братаны" пришли с оружием и начали убивать, в спину стреляли нашим солдатам, чтоб лучше у НАС не было, чтоб свою империю и свою власть удержать. Если плохо в Европе, почему все детки рашков в Европе. у лаврова дочка даже русского не знает. Если плохо в Прибалтике,Укра ине почему не едут в рашку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Бульба 24.10.2015 14:15
Валерій Воротник, Фейсбук:
Я заявляю офіційно.
Махінації з бюлетенями були завжди одною з улюблних виборчих муток команди Одарича в Черкасах. Так, під час місцевих виборів 2010 року на ряді виборчих дільниць був проведений вброс пачок бюлетенів з проставленими відмітками. Принаймні, за руку впімали родича Одарича Ліходькіна. На інших дільницях відбувалося дещо схоже.
в травні 2014 року на позачергових виборах в Черкасах на ТВК були виявлені бюлетені, що значно відрізняися від затвердженого зразка. Всі вони були з відмітками ЗА Одарича та ПВД. Члени комісії можуть пригадати тот момент. Відповідні заяви подавалися до УМВС. Однак справа закінчилася нічим. Хтось вирішив, що розслідувати ситуацію було політично недоцільно. Зараз ситуація інша, у всякому випадку з політичними розкладами навколо Одарича. Але я впевнений, що ці пани не вміють чесно перемагати і будуть намагатися сфальшувати результати волевиявлення і цього разу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Черкаси 24.10.2015 13:58
Ми є згуртована високоєвропейсь ка спільнота. І в цьому наша сила!