реклама Делікат

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який зараз знаходиться у польському місті Бидгощ по службовим справам, на своїй сторінці у Фейсбуці виклав фото, де разом з президентом Бидгоща позує на фоні гербу Черкас.

В обговоренні під фото Анатолію Бондаренку запропонували провести слухання щодо «актуалізації гербу міста». На цю пропозицію міський голова відповів схвально: «Не проти».

реклама

Коментарі  

 
0 #11 П 19.04.2016 23:03
Цитую медик:
Наприклад, цікаво, коли ж таки муфельна піч запрацює? Чи в нас міський голова балабол?

Ні, у нас як в кіні: льогкім двіженієм рукі муфельна піч прєвращаєтся... прєвращаєтся муфельна піч... муфельна піч прєвращаєтся... в міфельну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Вован 18.04.2016 11:05
Цитую Карло:
Позувальник ти наш. Поляки не знають твоєї біографії, тому їм ще можеш налапшати, але не жителям міста, яким вже реально соромно за такого горе-мера

На ваше "соромно" этим псевдо руководителям глубоко по колокольчикам.Об этом нужно было думать во время, а не пытаться высекать себя пост фактум.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Семен 18.04.2016 10:40
Царь, очень приятно царь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #8 Совісті 18.04.2016 09:47
Братва краватки не носить,по перше, а по друге все погане скінчиться тоді коли кожен займеться своєю справою, наприклад чисткою конюшен, по Булгакову, все стане на свої місця і розруха закінчиться. Тоха тоже трошки на Шарікова схожий. Ой, клас. Складається враження, що десь на Україні працювала таємна лабораторія, і профессор Преображенський готував кадри для нашої політики, з одним генетичним кодом. Ех, Поліграф Поліграфович.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Лисянський деректор 18.04.2016 08:51
Бондаренко вспомни молодость-польская клубника и малина ждет тебя.И платят хорошо 3 грн. за корзину, куда помещается 2,25 кг.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Король Зигизмунд 18.04.2016 08:43
https://www.youtube.com/watch?v=NfCbiQ1DYqM
Классное кино да, после операции "Висла" в Западное Поморье поехали украинцы, а приехали уже полякии до сих пор не хотят вспоминать, кем были раньше
жаль, что поляки уже не те, и второго такого опыта уже не будет.А взял ли он с собой набор истиннного свидомого-резиновые перчатки,швабру ,тряпки,порошок .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Соня 17.04.2016 21:49
Незай Гура відвідає поляків,ті зразу зрозуміють з ким матимуть справу в Черкасах.
Не захочуть мати справу з місцевою братвою,а нам терпіти братію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 медик 17.04.2016 21:16
А може замість того, щоб корчити з себе модельку, виконати хоч якусь обіцянку? Наприклад, цікаво, коли ж таки муфельна піч запрацює? Чи в нас міський голова балабол?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Карло 17.04.2016 21:14
Позувальник ти наш. Поляки не знають твоєї біографії, тому їм ще можеш налапшати, але не жителям міста, яким вже реально соромно за такого горе-мера