реклама Делікат

Представники управління культури та зв’язків з громадськістю віднині ходитимуть на роботу у вишиванках щочетверга. Колективне фото у національному вбранні оприлюднили на сторінці у Фейсбуці управління.

- Започаткували гарну традицію - щочетверга у вишиванці...і не тільки на роботу. Управління культури у райдержадміністраціях також сьогодні у вишиванках. Дякуємо директору Черкаського обласного контактного центру Ларисі Ходаківській і її колегам, за те що підтримали нас і також одягли сьогодні вишиванки», - написали працівники управління культури та зв’язків з громадськістю.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #19 Guest 04.06.2016 20:40
ха ха ха ха ха ха :lol: посміхнуло фото ;-) Ткаченко бідний сам не вправляється, (і присідає, і віджимається, і прес качає) "друга" покликав на допомогу. Ща всі разом флешмобить почнуть :P

P.S. "Кто людям помогает - тот тратит время зря.
Хорошими делами прославиться нельзя...". А так хоч посміяться можна ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 украина 03.06.2016 08:51
Прогиб засчитан ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 Культурист 03.06.2016 08:37
:cry: это что 20 человек осталось от старых культуры, информполитики и бывших реги0налов?Цитую Іванка:
навіщо було дівчині у такій ЧЕРВОНІЙ сукні ставати попереду..лізе межиочі
наверное первая в списке Островского на выполнение любых поручений
Цитую Реально:
Молодці!

а чему радоваться? вы же посмотрите на них:или с Бухенвальда как (люди слева/вверху), или жертвы голода и наличия сала в меню.
Только одна вроде ничё так-чорнобровая в центре, хотя джинсы с такими туфлями :-?
и вообще - 7 женщин в штанах!? :eek: отдельный респект девочке слева за эстетику
Цитую бульба:
Стадо покірне. зарплати мізер

ну чего вы так? Ткаченко ж в конце марта сказал, что средняя зарплата - 5 тыщ! и если Овстровский не 2раk и не х*ровый предприниматель , то может организовал какую 13-у зарплату, бонусы от "Дикого хутора" или суперльготную (а ещё лучше бесплатную) акцию "Полюби культуру" для таких мастеров как Телиженко,Марты нова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 споглядач 03.06.2016 01:27
Цитую колега:
Противно смотреть, підлабузники.

Цитую черкассы:
Хорошими делами хвалиться нужно! Позорники .

ну да, конечно. а сами то были бы на работе и начальник сказал, завтра прийди, например, в шортах (так как день такой), то так бы и не пришли... и что не пришли бы ? не верю
или типа новогодний корпоратив или тематическая вечеринка! и что тоже не в "теме" бы пришли? не верю
Люди же не хотят быть белыми воронами, да ещё и на госслужбе, где дисциплина как ни как но присудствовать должна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 знаючий 02.06.2016 22:56
Цитую Москаль Чарівник:
А Островський стоїть в цивілі і рже, з яким стадом діло має)
Цитую Москаль Чарівник:
А Островський стоїть в цивілі і рже, з яким стадом діло має)

точно рже... На наступний четвер сказав, щоб усі дівчата і жіночки управління украінські віночки одягли до вишиванок....))) Сміх та й годі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 блазень 02.06.2016 20:23
гарні дівчата :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #13 бульба 02.06.2016 18:26
Стадо покірне. зарплати мізер а вони вишиванки за пів зарплати купляють бо черговий присідальник чергову піар брехню запровадив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 владимир 02.06.2016 17:20
Цитую колега:
Противно смотреть, підлабузники.

не підлабузники, а просто лячно людям впасти в немилість.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-19 #11 Черкащанин 02.06.2016 17:15
Все, від чого казяться "колоради" - тільки на користь Черкасам. ПІДТРИМУЮ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #10 Dirty Harry 02.06.2016 16:29
Схаменітся люди добрі. :lol: