Водій дорогої автівки показав свою культуру, припаркувавши свою машину прямо на "зебрі". Про це повідомила «ВІККА».

Незважаючи на Правила дорожнього руху та повагу до оточуючих, кермувальник вирішив залишити свій Range-Rover на пішохідному переході навпроти ринку "Сєдова" та піти у своїх справах.

Тим часом автівку зафіксували активісти, які полюють на водіїв-"оленів". Вони й поширили її фото у соцмережах.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Ірина 19.10.2016 12:39
Выкручивайте "золотники" и выкидывайте! Пусть помучается, накачивая колесо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 бульба 18.10.2016 18:09
Цитую язон:
Вот интересный вопрос. Три дня прошло с публикации. Доблестная полиция хоть мукнула шо-нибудь? Или хвосты поджали и в кустах прячутся? И вопрос к черкащанам. Ну ведь десятки ,если не сотни людей знают имя этого быдляка. Почему никто публично не назовёт?

А бідляків щоденно по телебаченню крутять - дивіться. Але Ви ними пишаєтесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 язон 18.10.2016 14:54
Вот интересный вопрос. Три дня прошло с публикации. Доблестная полиция хоть мукнула шо-нибудь? Или хвосты поджали и в кустах прячутся? И вопрос к черкащанам. Ну ведь десятки ,если не сотни людей знают имя этого быдляка. Почему никто публично не назовёт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 вілена 16.10.2016 23:03
Номер машини є значить відомо чія то машина. Чому не написати ПІБ цього хероя. Адже їх має знати місто в обличчя - заслуговують же !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Реґіональна Тальнівщина 16.10.2016 18:39
Цитую модель:
Колхозник :-x


ні, це твій улюблений депутат-регіонал
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 депутат 16.10.2016 11:08
За гвіздок, краску прийдеться відповідать, в нас є органи, які вповноважені слідкувати за дотриманням ПДР всима учасниками ДР, тому законно вимагати від цих органів вжиття відповідних заходів, тим більше, що ми їх наймаєм на роботу і виплачуєм зарплату, даєм пільги.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 бульба 16.10.2016 01:28
Цитую Юрій:
А гвіздком "пройтись" по ньому ніхто за захотів, щоб отій тварюці була наука?

на дивані ти херой а от в ділі як ті активісти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #6 депутат 15.10.2016 19:29
Цих штрафом не злякаєш, колись були талони, тому два попередженя , а на третій раз позбавити права керування.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #5 федор принципиальный 15.10.2016 15:01
Где патрульная полиция или вяжут бабушек-дедушек,что продают петрушку,некогд а заниматься такими мелочами ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 модель 15.10.2016 13:16
Колхозник :-x