реклама

реклама

У Черкасах влаштували акцію-протест проти нового фонтану з янголятками, який встановили поряд із ЦДЮТ.  Про це повідомляє «Інфоміст».

Олександр Дувінський розмалював фарбами новий фонтан. Це викликало обурення серед містян. На обурливі закиди містян: “Навіщо ви це робите?”, він відповідав: “Вам подобається зоофілія?”

На площу приїхали патрульні. Вони намагалися вести діалог із художником і хотіли відвезти його у відділок. Але пан Олександр запевняє, що хуліганських дій не відбулося, адже на документах тут фонтану немає.

Як раніше повідомляв "Прочерк", фонтан біля ЦДЮТ- чиясь самодіяльність, в жодному документі він не значиться.

реклама

Коментарі  

 
+2 #23 А 320 20.11.2016 13:09
Цитую Вандали!!!!!!!! !!:
Урааааааа!!!!!! ! Тепер можна будь-що, що мені не подобається краскою обливать!!!! Круууто!! Цьому ж чуваку з рук зійшло, і мені зійде!!! Вперед гроомить несмак!

Журналистов отстреливают и с рук сходит,а вы о каком то фонтане! Это так, в наше буйное время-детские шалости!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #22 Ох 20.11.2016 09:55
Фонтан символ вічності влади, тому всі проявляють бажання його приткнути....
Але...
Але один вже будував і фонтани і навіть пірамідки..... але не допомогло, накивав п"ятами що ні слуху ні духу.
Хоча як знать, фонтан як символ вічності влади ніхто не відміняв....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #21 сервер 20.11.2016 00:54
Цитую Пенсіонер:
Ангел-безплотна істота, посередник між Богом і людьми. Цей "художник" взяв гріх на душу.Колись в Україні з'являться свої талант і фонтани будуть всесвітньо відомимт, а цей пеиша спроба прикрасити місто.Люди , не будьте зли т.

" един Бог, един и посредник между Богом и человеками, человек Христос Иисус..."
(1Тим.2:5,6)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #20 Калаш 19.11.2016 11:51
Хоч один сміливець зробив те,що треба робити з дурнею в центрі міста.
Це жахіття треба поставити біля входу в мерію як ознаку дурного смаку та попередження декому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #19 Толя металл 19.11.2016 10:10
Символ нашої пацанячої дружби з Гурою, Бородаєм та іншими бандитами спаплюжено!!! Де совість у людей, я поклав 400000 бюджетних гривень на це мистецтво, а вони мені в душу плюють!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 спикеррадыиздурдома 19.11.2016 08:43
Чого гавкаєте.А якби пофарбував у жовтоблакитнi кольора та ще скакав навкруги фонтану.Мабуть був би свiдомим патрiотом.А так-це точно "агент зради".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 RATM 19.11.2016 08:32
Там фонтан лишний. Просто кто то хочет показать, что он что то делает и паралельно деньги бюджетные украсть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Таке враження 18.11.2016 18:36
Цікаво, що коли відбувалося незаконне встановлення просто серед центру міста цього фонтана, у патрульних ніяких питань не було. А коли прийшла звичайна людина і почала той фонтан мазати фарбою, патрульні зразу з'явилася і вирішили, що то хуліганські дії. Можливо, сама форма протесту не дуже гарна і правильна. Але той художник добився свого: привернув увагу поліції та громадськості до незаконної забудови. Якби наша громадськість не була байдужою, а кожного разу хоча б так реагувала на незаконні заходи, то порядку у місті було б набагато більше ніж зараз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Книжник 18.11.2016 18:30
Цитую Оверко:
Відшкодувати шкоду за його рахунок і місяців на шість на громадські роботи.Листя підмітать,сніг якщо буде відкидати.Бо видно що голова дурнею мається,а руки за роботою скучили

Дуже правильна мисля. Самодурством треба займатися дома, а не в громадських місцях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #14 Оверко 18.11.2016 18:14
Відшкодувати шкоду за його рахунок і місяців на шість на громадські роботи.Листя підмітать,сніг якщо буде відкидати.Бо видно що голова дурнею мається,а руки за роботою скучили