реклама

реклама

Автобус, який обслуговує один із маршрутів Черкас застряг у ямі на бульварі Шевченка поблизу зупинки «Драмтеатр». Про це свідки події повідомляють у соціальній мережі.

Зокрема, черкащанин Вадим Ковтун коментує:

«Їхав з роботи і якраз там стояла ця маршрутка. Яма була настільки глибокою, що заднім колесом він сів у неї, а порогом став на асфальт. Там повний автобус був».

Також у мережі з’явилось фото машини жартівника, який висміяв дороги в Черкасах.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 777 24.02.2017 02:11
Цитую Сидоров:
Мля...отаким моє Місто ще не було. Воно нагадує обійстя задрипаного господаря у селі. У кожному селі є такі --один два але є.Їх зневажають сільчани, бо вони задрипанці.У дворі у них розгардіяш, там сміття, там почато щось робити і кинуто, вже пару років, там облуплено, там сарайчик світить дірками, а багнюки стілько , що свиня в ній себе почуває прекрасно. Дуже жаль , що Місто попало в руки такого задрипанця.

Сподобалось останнє речення!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Клоун 23.02.2017 18:38
Цитую Що скаже МЕР?:
Цитую атовець:
ЗАПИТАННЯ Анатолію БондаренкУ: ХТО Відповів за цей жах? Не можете керувати містом - їдьте в Лисянку.

Пізно вже щось робити з цією розрухою бул.Шевченка. Знятий верхній шар асфальту, утворилися вибоїни, ями. Оголена фактично подушка дороги. У цю подушку потрапило офігенно кількість води. вона вже нагадує поролон, заповнений водою. Тепер зверху покладуть красиве дорожнє покриття. Отрапортуют.Поделят відкати. А через пару місяців, після потоку машин по красивому бульвару, подушка не витримає і почне деформуватися , З'являться западини, асфальт потріскається і бульвар придбає приблизно теперішнього вигляду. Але грошики то тю, тю. Наші гроші. Що скаже мер?

Що? Кеш на кармані. Чекаємо повторного ремонту :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Громада. 23.02.2017 18:07
Лисянці, які приїздять до нашого міста, кажуть що у них уже набагато краще!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Толя металл 23.02.2017 16:56
Шановна громадо, я думав що можно робити так як в Лисянці, там всі на тракторцях і поф.. дорога. А тут всі культурні і дорогу їм подавай рівну. Ну взяв я відкат і що з того. Он мої підлеглі їздять - Гура на Ленд крузері 200, Савін на Лексусі, Діскант на Рендж Ровері, жінка моя на Лексусі --- і ніхто не стогне.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Сергій 23.02.2017 16:29
Цитую Сидоров:
Мля...отаким моє Місто ще не було. Воно нагадує обійстя задрипаного господаря у селі. У кожному селі є такі --один два але є.Їх зневажають сільчани, бо вони задрипанці.У дворі у них розгардіяш, там сміття, там почато щось робити і кинуто, вже пару років, там облуплено, там сарайчик світить дірками, а багнюки стілько , що свиня в ній себе почуває прекрасно. Дуже жаль , що Місто попало в руки такого задрипанця.

То що ви хочете, як МЕР виріс в Лисянці на вулиці Колгоспній.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Що скаже МЕР? 23.02.2017 16:19
Цитую атовець:
ЗАПИТАННЯ Анатолію БондаренкУ: ХТО Відповів за цей жах? Не можете керувати містом - їдьте в Лисянку.

Пізно вже щось робити з цією розрухою бул.Шевченка. Знятий верхній шар асфальту, утворилися вибоїни, ями. Оголена фактично подушка дороги. У цю подушку потрапило офігенно кількість води. вона вже нагадує поролон, заповнений водою. Тепер зверху покладуть красиве дорожнє покриття. Отрапортуют.Поделят відкати. А через пару місяців, після потоку машин по красивому бульвару, подушка не витримає і почне деформуватися , З'являться западини, асфальт потріскається і бульвар придбає приблизно теперішнього вигляду. Але грошики то тю, тю. Наші гроші. Що скаже мер?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Сидоров 23.02.2017 15:20
Мля...отаким моє Місто ще не було. Воно нагадує обійстя задрипаного господаря у селі. У кожному селі є такі --один два але є.Їх зневажають сільчани, бо вони задрипанці.У дворі у них розгардіяш, там сміття, там почато щось робити і кинуто, вже пару років, там облуплено, там сарайчик світить дірками, а багнюки стілько , що свиня в ній себе почуває прекрасно. Дуже жаль , що Місто попало в руки такого задрипанця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Нейтральний 23.02.2017 14:04
Та чого ви так - зима ж прийшла несподівано....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #3 Ох 23.02.2017 13:24
Хай собі стоїть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #2 Светлана 23.02.2017 13:07
Лысинку уже засрал и порезал на металлолом. Там бондаренко уже нечего делать. Пришла очередь моего города.