"Прочерк" пропонує фотодобірку помітних подій серпня 2011-го року.
Після ремонту відкрили Соборну площу. Її ремонт було розпочато наприкінці травня. Найгучнішою подією, пов’язаною з ремонтом площі, стало затримання міліцією двох юних опозиціонерів. За те, що хлопці під час мітингу опозиції написали на паркані «Владу геть!», їх посадили до буцегарні на три доби.
Директор департаменту економічної політики і розвитку Черкаського міськвиконкому, голова Єдиного тендерного комітету Павло Карась озвучив, що звільняється з мерії. Своє рішення пояснив постійними перевірками, переслідуваннями та кримінальними справами, а також бажанням особистісного розвитку. Пізніше пана Карася було призначено директором КП «Черкаситеплокомуненерго».
9 серпня побили депутата Ватутінської міської ради із фракції «Батьківщина» Ганну Тростянську. Жінка вийшла з під’їзду, коли до неї підбіг молодик і почав бити ногами. Свій напад Тростянська пов’язувала з депутатською діяльністю. За її словами, ще 20 квітня 2011 року до неї надійшов анонімний лист, що якщо вона не припинить втручатися в діяльність міської влади, то їй заллють обличчя кислотою. Після цього пані Тростянська пікетувала облдержадміністрацію та прокуратуру з вимогою розслідувати цю справу.
У дворі суду побили адвоката. Скандал стався 17 серпня: слідчий УБОЗу і співробітники спецпідрозділу „Сокіл” прямо в дворі Соснівського районного суду Черкас накинулись на адвоката Дмитра Карпенка, збили його з ніг і почали жорстоко бити за те, що хотів заступитися за свого підзахисного. У той же вечір до прокуратури області надійшла заява про розправу над адвокатом від свідків, наступного дня (18 серпня) – від самого адвоката. 30 серпня прокуратури Черкаської області порушила проти Дмитра Карпенка кримінальну справу, стверджуючи, що він завдав ушкоджень двом із трьох міліціонерів, коли чинив опір арешту. Суд виправдав Дмитра Карпенка, однак в листопаді проти нього було знову порушено кримінальну справу.
День Державного Прапора України влада та опозиція відзначала на Театральній площі. Захід пройшов без конфліктів, хоч напередодні Черкаський окружний адміністративний суд прийняв рішення заборонити опозиції проводити заходи щодо відзначення Дня прапора. Тож опозиціонери нагадували про себе транспарантом «Ні політичним репресіям!»
22 серпня відкривали оновлений річковий вокзал. Але черкащани побачили приміщення лише через вікна. За годину до початку концертної програми будівельники ще продовжували роботу. Відкриття річкового порту перейшло у презентацію нового фестивалю, організованого „Молодими регіонами” за підтримки обласного управління культури та міського відділу сім’ї молоді та спорту.
Перший заступник голови Черкаської обласної ради Анатолій Рибак показав журналістам колишню дачу перших секретарів Черкаського обкому КПУ Олександра Андреєва та Івана Лутака – так звану «Дачу Андрєєва». Нагадаємо, через суд влада забрала в приватних орендарів цю будівлю, що знаходиться над Дніпром за адресою вул. Менделєєва, 4. Обласна влада переконувала, що там буде оздоровчий центр. Нині заговорили про відсутність бюджетних коштів на утримання об'єкту та про необхідність знайти йому нового "правильного" орендатора.
На День незалежності в Черкасах провели фестиваль борщу. Борщ на яловичих хвостах команда влади варила 4 години. Загалом чотири команди наварили 600 літрів борщу і нагодували майже 2,5 тисячі черкащан. Така програма святкування Дня незалежності викликала чимало критики в адресу мера Сергія Одарича. Зокрема його екс-заступник Любов Майборода сказала, що роздача борщу з яловичих хвостів на святі – це приниження національної гідності.
У Черкасах 12 серпня стартували «Співочі вечори». В парку 50-річчя виступали відомі артисти - Марія Бурмака, гурт «Мандри», Гурт “ManSound” та багато черкаських виконавців. Там же у парку стартував четвертий міський фестиваль кам’яної скульптури «Живий камінь». На очах увідвідувачів скульптори витесували із білого піщаника фігури спортсменів.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису