реклама

реклама

На сесію Черкаської міськради, що в ці хвилини починається у приміщенні Придніпровської районної ради, прийшли невідомі люди в чорний балаклавах.

Про це з засідання інформує журналіст “ІнфоМІСТ”. Чоловіки відмовляються спілкуватись із журналістами.

Зараз вони стали між рядами, де розташувались депутати.

Сама зала депутатського засідання є переповненою, окрім людей у чорному вбранні, на залі присутні бюджетники. Уже традиційно, з плакатами вони вимагають термінового ухвалення бюджету на 2018 рік

cholo

cholo2

реклама

Коментарі  

 
-3 #13 Я черкащанин 30.01.2018 11:27
Цитую Савел:
В стране, если не ошибаюсь, запрещено законом в общественных местах находиться в масках, балаклавах и т.д., кроме как сотрудникам силовых ведомств, нет? И за это даже предусмотрена какая-то ответственность ? Зачем патриоты прячут лица и нарушают закон?

Ошибаетесь. В России - запрещено, у нас - еще нет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Савел 30.01.2018 02:19
В стране, если не ошибаюсь, запрещено законом в общественных местах находиться в масках, балаклавах и т.д., кроме как сотрудникам силовых ведомств, нет? И за это даже предусмотрена какая-то ответственность ? Зачем патриоты прячут лица и нарушают закон?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #11 Мешканці 29.01.2018 12:36
Цитую Нє ганітє, мешканці!:
Цитую Мешканці:
Чому мовчить Бондаренко. Якщо їх неможливо індифікувати негайно викликайте поліцію і виводьте з залу.

Бондаренко мовчить, бо вони на нього працюють. Нащо ж йому їх "ідентифікувати", якщо він усіх їх прекрасно знає - хай не кожного, але їхніх "вождиків"? А викликати поліцію - це те саме, що на самого себе заяву написать, як на організатора бедламу :D

Треба одразу писати, що це хлопці з Нацкорпусу. Їм можна бути присутніми, вони громада міста. Проект рішення міського голови Бондаренка про склад виконкому кращий для міста ніж у секретаря Радуцького. Треба голосувати за виконком Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #10 Андрей 29.01.2018 12:27
Индифицировать и отправить этих псевдопатриотов в штраф. бат на передовую. А главное выявить их хозяев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #9 Мешканці 29.01.2018 12:22
Треба одразу писати, що це хлопці з Нацкорпусу. Їм можна, вони громада міста. Може вони порядок наведуть. Проект виконкому мера Бондаренка кращий ніж у Радуцького. Його й треба приймать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 ХМ 29.01.2018 12:21
Какой смысл во всей этой показухе??? Не примут (или примут не так) бюджет, будут бить???? Депутаты и черкащане вам не стыдно???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 ! 29.01.2018 12:06
Цитую Нє ганітє, мешканці!:
Цитую Мешканці:
Чому мовчить Бондаренко. Якщо їх неможливо індифікувати негайно викликайте поліцію і виводьте з залу.

Бондаренко мовчить, бо вони на нього працюють. Нащо ж йому їх "ідентифікувати", якщо він усіх їх прекрасно знає - хай не кожного, але їхніх "вождиків"? А викликати поліцію - це те саме, що на самого себе заяву написать, як на організатора бедламу :D

+100500
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #6 Нє ганітє, мешканці! 29.01.2018 12:00
Цитую Мешканці:
Чому мовчить Бондаренко. Якщо їх неможливо індифікувати негайно викликайте поліцію і виводьте з залу.

Бондаренко мовчить, бо вони на нього працюють. Нащо ж йому їх "ідентифікувати", якщо він усіх їх прекрасно знає - хай не кожного, але їхніх "вождиків"? А викликати поліцію - це те саме, що на самого себе заяву написать, як на організатора бедламу :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #5 иван 29.01.2018 11:52
Два ОПГ сошлись в битве за откаты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #4 Вася 29.01.2018 11:47
:lol: чёрные человечки... :lol:, сотня тунеядцев, выпрашивающих по сей день деньги на пиво и курево у мамки с папкой.