реклама

реклама

Плитка, якою менше року тому вимостили тротуар на відремонтованій вулиці Героїв Дніпра в Черкасах, уже провалюється.

34603369_1008860415933382_1010554677458108416_n

Про це написав у «Фейсбуці» громадський активіст Костянтин Стратілатов. Він вимагає у міської влади перевірити всі ділянки, відремонтовані за рахунок міського бюджету, а в разі, якщо плитка руйнується або обвалюється, домагатися виконання підрядниками гарантійного ремонту.

34348700_1007448552741235_8287301176165138432_n

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Графоман Калістратов 09.06.2018 22:30
Цитую Марцепупа:
А покажіть, будь ласка, хоч одну штуку плиточки, покладеної Одаричем за дев'ять років правління містом. Ну хоч одненьку...


Хто там що покаже, хіба що дупу голу.
Одаричова шобла тільки мінусувати вміє та верещати: "Залізяка, каструля"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Марцепупа 09.06.2018 11:58
А покажіть, будь ласка, хоч одну штуку плиточки, покладеної Одаричем за дев'ять років правління містом. Ну хоч одненьку...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Шарафутдінов Еркін. 08.06.2018 23:06
Отакі от діла твої , толян. **********? Будь людиною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Очерет 08.06.2018 14:35
Каструля довів місто до ручки,а містяни жують попкорн.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Ван Гог 08.06.2018 13:44
Грешно ругать и смеяться над больными, мы ж их сами вибирали. А что с дурака взять, какой с него спрос. А к дураку только дураки и липнут, умным там делать нечего, так что обратно две старые проблемы - дураки и дороги. Удивляюсь нашему народу, в Киеве два раза выбрали мером Черновецкого, потом Кличка, у нас вообще - Тоху...видать самых умных среди нас ))) как так можно, незнаю, "бабло побеждает зло", и что закономерно, сами выбираем, потом же сами жалуэмся,...не пойму что это - отсутствие знаний и морали у населения или это такой прикол у нас самых тупых и вороватых над собой ставить...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Гена 08.06.2018 12:27
Цитую Вова:
Це толя стайл. Головне кошти освоїти. Тяп-ляп і тікать. Крайнього ніколи не знайдеш. Зараз всі роботи так виконуються. Гляньте, як поклали плитку на Вокзалі біля пушки це-ж просто жахіття. Краще взагалі не робити ніж так бездарно витрачати страшні суми з нашої кишені.

А як поклали плитку перед 17 школою по вул. Н.Сотні, по цій же вулиці від бульвару Шевченка до вул. Гоголя. Перпад між вложеними плитками 1-2 сантіметри. Таке враженя, що хтось навмисно шкодить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #5 Вова 08.06.2018 12:08
Це толя стайл. Головне кошти освоїти. Тяп-ляп і тікать. Крайнього ніколи не знайдеш. Зараз всі роботи так виконуються. Гляньте, як поклали плитку на Вокзалі біля пушки це-ж просто жахіття. Краще взагалі не робити ніж так бездарно витрачати страшні суми з нашої кишені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #4 Розум 08.06.2018 11:52
Нагадайте, хто там у мерії вихвалявся: "ми ідеально зробили вулицю Героїв Дніпра"? Привести і ткнути носом у халтуру!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #3 Ага хм 08.06.2018 11:12
Цитую Хм:
Заметьте, она вся рядом с канализационным и люками! Может канализация протекает (с нашими то проблемами во время дождей), а не укладчики плитки виноваты?

Заметьте, что это сливная канализация сделаная халтурно и меньше года после ремонта, после первого ливня начала проваливаться пока, что плитка. На очереди будет проваливаться асфальт на дороге. Кто и за какие деньги будет устранять эту Батькивщинскую халтуру? Опять за деньги налогоплательщи ков города или за премии чиновников мэрии?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #2 Макс 08.06.2018 09:53
Саме так має виглядати "євродвір" від Мера.