реклама

реклама

У Черкасах по вулиці 30 років Перемоги, навпроти «Епіцентру», спиляли ще один рекламний носій з інформацією проросійських політичних сил.

52491600_1955272044542109_695426170967031808_o

Про це повідомляє у «Фейсбук» представник громадської ради при КП “Черкасиелектротранс” Валерій Мироненко.

52440854_1955271757875471_4844660506444693504_o

«Іще один... Не перший і, скоріш за все, не останній...» – пише Валерій.

52452469_1955272084542105_4540613037052133376_o

Нагадаємо, «невідомі патріоти» нищать у Черкасах рекламні носії, які розміщують рекламу проросійських політичних сил.

52812892_1955272071208773_3157484923216986112_o

52867315_1955271694542144_2186088274345328640_o

реклама

Коментарі  

 
-1 #17 СЭМЭН 22.02.2019 18:45
Цитую Volodymyr Rebel:
[quote name="СЭМЭН"][quote name="Volodymyr Rebel"])

Рупель не шали,а то поедешь на историческую родину-голожопiвку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #16 Volodymyr Rebel 21.02.2019 18:20
Цитую СЭМЭН:
[quote name="Volodymyr Rebel"]Накорміть зубожілий народ та не провокуйте його зайвий раз нахабними рожами всяких там ворогів народа,і буде всім загальне щастя!...[/quote
Ти шо,РУПЕЛЬ не зрозумiв,зубожі лий народ здатний стати сiромахами,але розмовляти на мовi Пушкiна,Товстог о,та Гоголя з Шевченко, бо вони писали та розмовляли укрансїнською, як ти дурню.Та й були вони усi вкранїньцями.
Та не в мові справа.Вийми Товстого пушкіна з рота та спробуй ще раз,щоб тебе зрозуміли!...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 ЮЗР 21.02.2019 17:20
Цитую Моя думка:
Цитую ЮЗР:
Молодцы :-) Меньше металолома будет!!! Я б их все нафиг спелял что б чище в городе было ;-) А то что спиляли,постави ть у Бондарёшки и Бутнара у них во-дворе ихнего дома

Спеляй, спеляй. А потом быстро учить уроки, а то с такой грамотностью твой удел- мести тротуары.

Ох ты блин професор нафиг нашолся 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 СЭМЭН 21.02.2019 13:25
[quote name="Volodymyr Rebel"]Накорміть зубожілий народ та не провокуйте його зайвий раз нахабними рожами всяких там ворогів народа,і буде всім загальне щастя!...[/quote
Ти шо,РУПЕЛЬ не зрозумiв,зубожі лий народ здатний стати сiромахами,але розмовляти на мовi Пушкiна,Товстог о,та Гоголя з Шевченко, бо вони писали та розмовляли укрансїнською, як ти дурню.Та й були вони усi вкранїньцями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Моя думка 21.02.2019 11:54
Цитую ЮЗР:
Молодцы :-) Меньше металолома будет!!! Я б их все нафиг спелял что б чище в городе было ;-) А то что спиляли,постави ть у Бондарёшки и Бутнара у них во-дворе ихнего дома

Спеляй, спеляй. А потом быстро учить уроки, а то с такой грамотностью твой удел- мести тротуары.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 Volodymyr Rebel 21.02.2019 00:46
Накорміть зубожілий народ та не провокуйте його зайвий раз нахабними рожами всяких там ворогів народа,і буде всім загальне щастя!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Театр марионеток Днепра 20.02.2019 22:49
Цитую cвета:
Титушня рулит. Полиция спит. Аваков обещает не допустить... :o

Усьо делается не у Адессе, усьо делается у Днипре.
Кучму всунули
Пустовойтенка попользовали
Лазоренко с Юлей подтянулись
Тигипко подзапустили
Зеленского сделали
Авакова приподняли
Юлю подретушировали
Зеленского розыграли
ФИНАЛ: В Иерусалиме , немного потратились, но за такой балдежь :-* :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 В чем правда брат 20.02.2019 22:33
Цитую Может снова Тоха?:
Рыги-политссали, а металлолом вот он, как никак?

В том, что на каструлях, учебных гранатах и люках токо не заработаешь, как на рекламных щитах. Да и в ламбардах выторги упали, хоть уже три ряда вокруг центрального сельхозрынка. Не спасает даже директор рынков, проверенный 20 летний бармен с питейного заведения "Гараж" :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Аваз Штірліц 20.02.2019 20:29
"Чапаев: Македонский великий полководец, но зачем же табуретки ломать"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Аваз Штірліц 20.02.2019 20:26
"Александр Македонский герой, но зачем же стулья ломать?"