Новий спуск з вулиці Пастерівської на Митницю збудували нещодавно в Черкасах.

56236287_2149711635147773_5274117185474658304_n

Міський голова Анатолій Бондаренко у «Фейсбуці» розмістив своє селфі на тлі нових сходів.

«Сходи у мікрорайон "Митниця" (біля школи #34), яких не було там ніколи», написав мер.

56584290_2149711648481105_3733835397940117504_n

реклама

Коментарі  

 
+3 #19 не солідно 03.04.2019 08:45
Зараз роблять селфі тільки підлітки,поп-зірки з блискучими сідницями і ще...Воронов. Тоха, то все понти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Оля 02.04.2019 18:35
Без толиной рожи лестница действительно блестит :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Сармат 02.04.2019 16:21
Цитую Касир:
Цитую Сармат:
Сходи - подобаються, вони там дійсно потрібні, добра справа. Але ж зроблене треба підтримувати. Сходи за Дружбою народів теж гарно зробили. Та листя з осені там перегнило і в гумус перетворилося. Скоро прямо на сходах бур’яни проростуть.

Ціну всього цього почути можна? Тим паче на другому фото видно що робили тяп-ляп і не озброєним оком видно якісь потьоки. Хоча діло хороше, тим паче що веде до будинку одного з обласних керівників партії мера.

То це не до мене з питаннями про ціну) я просто перехожий)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 1квітня 02.04.2019 14:22
а РЕП буде ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #15 Араб 02.04.2019 05:15
По цих сходах його спустить Юля за провал!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Касир 01.04.2019 21:05
Цитую Сармат:
Сходи - подобаються, вони там дійсно потрібні, добра справа. Але ж зроблене треба підтримувати. Сходи за Дружбою народів теж гарно зробили. Та листя з осені там перегнило і в гумус перетворилося. Скоро прямо на сходах бур’яни проростуть.

Ціну всього цього почути можна? Тим паче на другому фото видно що робили тяп-ляп і не озброєним оком видно якісь потьоки. Хоча діло хороше, тим паче що веде до будинку одного з обласних керівників партії мера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 радик 01.04.2019 19:34
а то растроенный какой то бровки нахмурил, негоже так меру