реклама

реклама

Користувачі в соцмережі обурюються якістю ремонту пам’ятного знака в парку 30-річчя Перемоги в Черкасах, пише «Черкаський край».

131974858_3823460821037940_4114370283367590109_n

З постаменту літака вже повідривалися пластикові кути, які трималися на монтажному клею.

"Хто відповідальний за такий ремонт?" — запитує в соцмережі Олександр Пономарьов, і позначає в дописі міського голову Анатолія Бондаренка та комунальника Олексія Мельника.

132129572_3823460704371285_7025610740628429208_n

Про реконструкцію пам’ятного знаку авіаторам-визволителям міські комунальники повідомили наприкінці жовтня. Загалом на цю справу витратили близько 800 тисяч гривень. Реконструкція тривала ще з минулого року.

132075714_3823460884371267_3622311664458356112_n

реклама

Коментарі  

 
0 #15 СОЛДАТ 17.06.2023 11:09
Цитую вася:
вы меня извините, но покраска самолета и надпись- это мамазм команды свободы у власти.
В памятниках должна быть логика..
притяните технику с войны и поставьте, будет:красиво и логично..

Тут ти "вася" правий.Доцільніше буде утилізувати цей совіцький металобрухт а на його місце поставити "Хаймарс" чи "Леопард". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 вася 17.06.2023 08:57
вы меня извините, но покраска самолета и надпись- это мамазм команды свободы у власти.
В памятниках должна быть логика..
притяните технику с войны и поставьте, будет:красиво и логично..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Bot 03.01.2021 23:35
Азаза))Зоя)))дє ди воєвалі?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #12 Олександр 22.12.2020 17:06
Цитую Зоя:
Це не монстр.це символ перемоги над фашизмом.других символiв тодi не було.
Не подобаэться_ не дивись.дивись памятник бандерi
А где именно СССР побеждал фашизм с 1960 по 1986 год. Там стоит СУ 7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #11 Олександр 22.12.2020 17:05
Цитую Зоя:
Щука!сдай советскую квартиру.аттестат советский сдай.иди на ферму к немцам унитазы мыть.
Интересно психически здоровый человек может поддерживать режим который уничтожил более 10 000 000 своих граждан
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Олександр 22.12.2020 16:55
[quote name="Зоя"]Це не монстр.це символ перемоги над фашизмом.других символiв тодi не було.
Не подобаэться_ не дивись.дивись памятник бандерi Цікаво а яких фашистів і де саме СРСР перемаголо 3 1960 по 1986 роки. Там на монументі СУ 7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 урюк 22.12.2020 15:46
Цитую щука:
Цей монстр має бути демонтований! Наіщо він? Яке має стосунок до виволення Черкас? Він прийнятий на озброєння савецької арміі набагато пізніше 43-его року.
Місто взагалі має бути демілітизовано, не треба оціх танків, інших броньованих машин в якості пам´ятників.
Ти неук, проходячи повз цих монстрів, уяви що могла виготовляти колись наша "совєтська" промисловість.Уяви, що колись в Черкасах працювали такі "монстри" як Фотоприлад,Рото р,ЗТА,Темп,Імпу льс,Приладобуді вний,ЧШК,ЗХВ,Хі мреактив,річ.груз. порт,ДСК,АЗОТ...Де працювало десятки тисяч люду.А що на пєдісталі залишиться після нас
- Депот,Сільпо,АТ Б... І ще, на такій техніці наші хлопці і досі боронять країну... А наше покоління здатне лише вкрасти на ремонті,навіть памятника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #8 Константин 22.12.2020 12:12
Это истинное лицо и реальное качество работы Бондаренко и его команды...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Зоя 22.12.2020 11:57
Це не монстр.це символ перемоги над фашизмом.других символiв тодi не було.
Не подобаэться_ не дивись.дивись памятник бандерi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Зоя 22.12.2020 11:51
Щука!сдай советскую квартиру.аттестат советский сдай.иди на ферму к немцам унитазы мыть.