реклама
Sucurity Police

реклама

У Черкасах в центрі міста біля Європейської площі, яка перетворилася фактично на парковку для автомобілів та біля Будинку торгівлі стали врешті зводити зупинку.

Цьому передувала петиція від небайдужих громадян, адже саме навпроти Будинку торгівлі зупинка громадського транспорту, яка не облаштована. І люди за будь-якої погоди стояли під відкритим небом в очікуванні транспорту. Зупинка там насправді була, але після реконструкції площі її чомусь прибрали.

1638961382532

1638961382504

1638961382477 

Врешті петиція про встановлення зупинки набрала необхідну кількість голосів і депутати Черкаської міської ради її підтримали. Тож тепер тривають роботи з облаштування зупинки громадського транспорту "Будинок торгівлі" по бульвару Шевченка. А поки люди в очікуванні транспорту й далі мокнуть під дощем...

А от зупинку громадського транспорту «Будинок торгівлі» (парна, по інший бік дороги навпроти торгового центру) встановили на бульварі Шевченка поблизу ТЦ «Транзит» у жовтні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Черкащани підтримали петицію про облаштування зупинки біля Будинку торгівлі

Через відкриття KFC у Черкасах змінили схему руху та обрізали тротуар

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #10 Степанич 10.12.2021 23:26
Дерева коли там висадять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #9 Черкасчанин 09.12.2021 09:50
Цитую Арго:
Зупинку? До транспорту треба буде ще добігти.Буде звичайний маф,який закриє БТ і торгуватимуть рибою,шаурмою і непотрібом.
Нищимо МАФами далі місто!
Робимо з Черкас шанхай!
Вам троллейбус в постель? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Арго 09.12.2021 08:06
Зупинку? До транспорту треба буде ще добігти.Буде звичайний маф,який закриє БТ і торгуватимуть рибою,шаурмою і непотрібом.
Нищимо МАФами далі місто!
Робимо з Черкас шанхай!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 БТ 08.12.2021 21:46
Цитую площа:
Щось огорожа завелика для будівлі зупинки. Мабуть знову якусь шаурму колгоспну втулять.
Щоб вивісити банер ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО якраз нормально.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Черкасчанин 08.12.2021 17:16
Цитую площа:
Щось огорожа завелика для будівлі зупинки. Мабуть знову якусь шаурму колгоспну втулять.
Ну чего сразу колгоспну?Шаурма по-Черкасски. :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Черкасчанин 08.12.2021 17:14
Цитую азік якович:
там полюбому казарян багатоповерхівк у будує вже в середині паркану ахахаха

не угадали,он подземный переход роет :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Черкасчанин 08.12.2021 17:14
Цитую Антон:
Заставлять людей стоять под дождём и ветром во время пандемии это преступление. Строительством остановки здесь не обойтись, нужно наказывать виновных в затягивании строительства.

Это Вам к меру
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Антон 08.12.2021 16:14
Заставлять людей стоять под дождём и ветром во время пандемии это преступление. Строительством остановки здесь не обойтись, нужно наказывать виновных в затягивании строительства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 азік якович 08.12.2021 15:05
там полюбому казарян багатоповерхівк у будує вже в середині паркану ахахаха
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 площа 08.12.2021 15:02
Щось огорожа завелика для будівлі зупинки. Мабуть знову якусь шаурму колгоспну втулять.