реклама

реклама

Секретар Черкаської міськради Юрій Тренкін долучився до команди Академії політичних наук України.

308593972_2015650675299086_5585076537219992322_n

Про це він повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці.

308562302_2015650688632418_2974685881733162590_n

«Отримав Диплом академіка Академії політичних наук України. Вручив диплом академік-секретар Черкаського відділення АПН України, ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. Маю чималий практичний політичний досвід, відтак підсилю команду Академії», – зазначає у дописі Юрій Тренкін.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #21 Коротко 24.09.2022 22:31
Цитую Петрo:
Убийте - не розумію! Що це: зашкалююче марнославство чи просто пихата дурість?Невже у людини зовсім відсутнє почуття міри і гідності? Це і в мирний час виглядало б смішно,а зараз,коли гинуть на фронтах наші захисники,це якесь дикунство.

Відповідь - друге.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 СОЛДАТ 24.09.2022 20:29
Цитую Pravda:
Цитую Петрo:
Убийте - не розумію! Що це: зашкалююче марнославство чи просто пихата дурість?Невже у людини зовсім відсутнє почуття міри і гідності? Це і в мирний час виглядало б смішно,а зараз,коли гинуть на фронтах наші захисники,це якесь дикунство.

Все просто для чиновників, бізнесменів, олігархів ви лише біомаса, захисники, герої все це для них витратний матеріал. А головне бабки, нерухомість в Лондоні. Доки не запалають панські маєтки, як заповідав Тарас Шевченко, доти так буде.

Ти вже стоіш з факелом в руці, надіюсь?Кого палитимеш перщим? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Pravda 24.09.2022 19:04
Цитую Петрo:
Убийте - не розумію! Що це: зашкалююче марнославство чи просто пихата дурість?Невже у людини зовсім відсутнє почуття міри і гідності? Це і в мирний час виглядало б смішно,а зараз,коли гинуть на фронтах наші захисники,це якесь дикунство.

Все просто для чиновників, бізнесменів, олігархів ви лише біомаса, захисники, герої все це для них витратний матеріал. А головне бабки, нерухомість в Лондоні. Доки не запалають панські маєтки, як заповідав Тарас Шевченко, доти так буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Петрo 24.09.2022 16:22
Убийте - не розумію! Що це: зашкалююче марнославство чи просто пихата дурість?Невже у людини зовсім відсутнє почуття міри і гідності? Це і в мирний час виглядало б смішно,а зараз,коли гинуть на фронтах наші захисники,це якесь дикунство.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Промбудиндустрия 24.09.2022 12:19
рулит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #16 Філе 23.09.2022 15:48
Це академік ковбасно-м‘ясних наук, за спеціальніст‘ю харчування дитячих садків
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #15 коля 23.09.2022 13:00
У випадку з тренкіним підтверджується вираз:диплом за сало купив... Бідні свині :-x :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Pravda 23.09.2022 12:17
Цитую ПроФФесор:
ІСПАНСЬКИЙ СОРОМ!!!!!

Цитую ПроФФесор:
ІСПАНСЬКИЙ СОРОМ!!!!!

Сором тут суто український: Катерина Кириленко дружина віце прем’єра і соратника порошенка, порошенко, Яценюк, Турчинов ціла армія чинуш з липовими дипломами. А чого вартий професор Черевко з чну, який жодної книги в житті не прочитав, а має ступінь доктора наук.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 Борис Патон 23.09.2022 10:40
Ілля Кива – кандидат наук, Тренкін - академік :-* Сучасні реалії нашої освіти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #12 Pravda 23.09.2022 10:28
Ну недоректора Григора диплом фальшивий, а дисертація списана. Втім Черевко не кращий.