Гарячі номера телефонів

Охоронці Феміди Територіальних управлінь Служби судової охорони у Черкаській області та у м. Києві та Київській області на території та в приміщенні Черкаського апеляційного суду відпрацювали тактику дій у разі ускладнення обстановки та порушень громадського порядку.

Під час навчань були відпрацьовані відразу кілька сценаріїв розвитку подій, які можуть виникнути в реальному житті:

- посилення охорони суду;

- стримування натовпу, перекриття доступу агресивно налаштованих громадян до зали судового засідання, будівлі, території;

- відпрацювання тактичних прийомів «Захисний ривок» та «Коридор».

12.2

Тактико-спеціальні навчання розпочалися з інструктажу, який провів начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко. Він наголосив, що першочерговим завданням Служби є створення безпечних умов для всіх учасників судових процесів. Окрему увагу він звернув на  алгоритм спільних дій у разі виникнення різних ситуацій у судах.

Звертаючись до учасників навчань, начальник Територіального управління полковник Служби судової охорони Анатолій Харенко зауважив: «У будь-якій життєвій ситуації, зокрема і на службі, потрібно діяти виважено і помірковано, але саме головне завжди залишатися людиною. Тому ми максимально повинні бути сконцентровані й підготовлені до будь-якого розвитку подій, а вміння діяти на випередження та логічно прораховувати свої кроки сприятимуть тому, аби несення служби та правосуддя відбувалося в безпечних умовах».

Завершилися тактико-спеціальні навчання підбиттям підсумків та постановкою завдань на подальше удосконалення тактики дій та підвищення рівня взаємодії між співробітниками Служби судової охорони.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100