image.php «У разі початку широкомасштабного вторгнення, бомбардування чи обстрілу, цивільним слід чітко пам’ятати: ваш першочерговий орієнтир – підказки, які дають українські військові, українська поліція та інші силові структури, задіяні у протистоянні ворогу, – говорить черкащанин Сергій Лугеря, ветеран АТО, який представляє ГО «Об’єднання бійців реформаторів».

Найкращий варіант – залишити, за змоги, межі міста і тимчасово оселитися на дачі, у родичів чи знайомих в селі. Вірогідність потрапити під обстріл у сільському населеному пункті, де немає важливих об’єктів – набагато менша, аніж у місті. А навіть за умови обстрілу – там набагато більше можливостей заховатися від осколків і не потрапити під обвали висотних будівель.

Міська квартира внаслідок результатів обстрілу може перетворитися в звичайну коробку без електроенергії, газу, працюючого санвузла і водопостачання. В селі ви не залишитесь без води і завжди знайдете можливість, як приготувати їжу.

Якщо залишаєтеся в місті – за будь-яких обставин не здіймайте паніку, бо вона є найгіршим порадником в екстремальних ситуаціях. Не поводьтесь агресивно по відношенню до інших людей у місті, оминайте конфліктні ситуації, намагайтеся триматися подалі від місць скупчення людей. Зробіть запас питтєвої води і їжі в квартирі. Бажано мати дозволену зброю для самозахисту. Мінімізуйте пересування містом без зайвої необхідності, зберігайте спокій, суворо дотримуйтесь рекомендацій правоохоронців. З собою постійно майте документи, що підтверджують особу та за наявності зброї – відповідні дозвільні документи.

І вірте в українську армію: вона переможе!» – закликає ветеран АТО.

Про це інформує Черкаська міська рада.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100