реклама

реклама

У Черкасах за адресою Шевченка 224 на фасаді будинку монтують витяжну вентиляцію.

«Порушують норму ДБН п.5.33 Не допускається розташовувати витяжні шахти для викиду повітря перед вікнами квартир, а також прокладати повітроводи витяжної вентиляції по фасадах житлових будинків! Ми будемо збирати підписи, звертатися до контролюючих органів!» – каже жителька будинку пані Олена.

Мешканці кажуть, що там має бути піцерія, але витяжку мали б робити по глухій стіні, де немає вікон.

1652448802024

Як пояснюють в Черкаському правозахисному центрі, якщо система вентиляції ресторану або кафе в житловому будинку заважає жити мешканцям квартир, то потрібно писати скарги в такі інстанції, як прокуратура та ДАБІ. Але спочатку рекомендується звернутися в керуючу закладом компанію, раптом власник сам усуне незручності? Щоб дізнатися форму заяви потрібно звернутися до юристів, але можна написати і самостійно, однак, для цього доведеться грамотно вказати, що і в яких пунктах правил порушено в даному випадку. Про порушення та проведення перевірки по цьому питанню краще всього писати в ДАБІ. І ще, замовник повинен був узгодити вентиляцію безпосередньо з мешканцями будинку, і так, вентиляція в основному проходить по глухій стіні, однак є випадки, коли є виключення, для цього і проводяться перевірки. Якщо немає погодження з мешканцями, то це дійсно погано!

А от у міському управлінні ДАБК Руслан Глазепа каже, що хоч офіційних звернень мешканців ще не надходило, але там в курсі справи.

– Хочемо провести розширену комісію за участю всіх сторін, у тому числі за участі забудовника і розібратися в ситуації. У військовий час заборонені перевірки, та вирішили, щоб не тривожити громаду, провести консультації з усіма сторонами, – зазначили в установі.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Яків Миколайович 19.05.2022 13:21
ЦЕ Ж ЯКІ ВОЛОХАТІ ЛАПИ У ВЛАДІ В ПОРУШНИКІВ ЗАКОНУ, що і правозахисники їх сором'язливо відмазують, і радять жильцям "домовлятися",і ДАБК, замість виконати поскадові обов'язки та припинити порушення, дурню несе про воєнний час...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

bigmir)net TOP 100