Майже двохгодинні перемовини опозиціонерів Миколи Булатецького, Віталія Іляшенка і Леоніда Даценка з правоохоронцями не дали ніякого результату. Жодного активіста, якого вночі було затримано через штурм обласної державної адміністрації, не було відпущено з ізолятора тимчасового тримання, інформує кореспондент «Прочерку».

Заступник начальника Управління УМВС України в Черкаській області Борис Сухецький казав, що без рішення суду активісти не можуть бути відпущені. Натомість опозиціонери запевняли, що відпустити активістів з-під варти – це вимога черкащан.

Зрештою, компромісу так досягнуто і не було.

Коли опозиціонери разом із журналістами виходили з будівлі УМВС у Черкаській області, всі мітингувальники вже розійшлися. Натомість на їхньому місці стояло кілька десятків тітушок. Близько 10 хвилин міліція не випускала журналістів і політиків з приміщення, аж поки молодики не розійшлися.

Опісля тітушки стояли біля «Макдональдсу». Міліціонери, які стояли неподалік, ніяк на них не реагували.

У соцмережі «Фейсбук» також інформують, що кілька десятків тітушок годину тому також стояли біля приміщення облдержадміністрації.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #14 Deathworld 27.01.2014 22:48
Цитую yazon din alt:
Цитую Ramires:
Не випускала нас не міліція, а пан Булатецький з якихось своїх міркувань, а коли ми почали питати чого, у відповідь почули "закрийте рот"

Гюльчатай, личико покажи!

Опа. А вот и мясо. Сам личико покажи. Примерим 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 ОК 27.01.2014 13:28
[quote name="Черкащанка"]Я вже скоро оглядатимуся з такими новинами 8) Люди добрі, яку гарну придумали назву-т...тушки, а, найголовніше, ніхто навіть не знає, що воно означає, просто транслітерували тай усе...
пояснюю: Тітушко - це прізвище одного, який спровокував побиття журналістів громадянин України, приймав безпосередню участь в бійці, але не встиг дати дьору і був затриманий, всі телеканали про це повідомляли. Ось за такі ганебні дії його прізвище і стало "воязыцу". До речі він і "иже с ним" вже не один раз залучались до провокаційних бійок. Ось так і прославив своє прізвище та дав назву ще одному угрупуванню. Краще б дрова бабусям одиноким колов та воду носив ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Ramires 25.01.2014 20:28
Я оператор канала ICTV і за свої слова відповідаю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Хома 25.01.2014 19:35
Тулубнутые Черкассы...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 yazon din alt 25.01.2014 13:48
Цитую Ramires:
Не випускала нас не міліція, а пан Булатецький з якихось своїх міркувань, а коли ми почали питати чого, у відповідь почули "закрийте рот"

Гюльчатай, личико покажи!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Ramires 25.01.2014 10:51
Не випускала нас не міліція, а пан Булатецький з якихось своїх міркувань, а коли ми почали питати чого, у відповідь почули "закрийте рот"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Петя Бампер 25.01.2014 10:39
Цитую Двірник:
Уже скрізь мерещаться т...тушки, багатьом сняться уві сні. А в дворі діти почали граютися у т...тушок: є хороші і погані. Порада: побачите кількох молодих хлопців спортивної статури - на всякий випадок обходьте (а раптом вони т..тушки).


ты не видел так не п....., возле чебуречной человек 30 было, матюки на всю улицу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 yazon din alt 25.01.2014 06:02
Цитую Искандер-Т:
Если это титушки, то те, кто учинил в Чекассх погром - ....!

Тех, кто виновен в погроме ОГА - наказывать надо. И это - в первую очередб организаторы митинггша, не обеспечившие на нём порядок, провокаторы, призыввавшие молодё1жь к поглму ,и провокаторы-милиционеры, неоправдвно применившие гранаты и поливавшие людей на морозе водой, что ,согласно Конвенции ООН, приравнивается к пыткам - что и спровоцировало справедливый гнев граждан.
Но эти мальчишки, какие jyb ни есть - не придут к тебе просить поделиться бизнесом, подарить им твой дом или ....... А если посмеют - милиция их быстро вразумит.
А вот б....та из ****югенда, которой прощают ВСЁ за участие в политических ПРовокациях - к тебе заявиться может. И родные голубые менты тебе ....помогут - зато помогут ИМ!
ХОЛУЙ, канешна, и в такой ситуации восславит голубую власть и её бррравых защитничков...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Театрал 25.01.2014 05:30
Цитую Василь:
Так ганебно не мітингував жоден регіон країни :-x

Действительно, а может надо на бис, или ну его ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 геометр 25.01.2014 03:24
как уже достали эти т...тушки. за 200 грн делают гадости……..