реклама

реклама

Щойно в Чорнобаївському суді завершився розгляд судових слухань щодо обрання міри запобіжного заходу для семи євромайданівців, які брали участь у протестах біля будівлі облдержадміністрації в ніч із 23 на 24 січня. Як відомо, їм інкримінують участь у «масових заворушеннях» та «опір працівникам міліції».

За словами очільника обласного «УДАРу» Віталія Іляшенка, всім семи євромайданівцям присудили два місяці арешту.

Зараз біля Чорнобаївського суду перебувають близько 60 активістів, які прийшли підтримати затриманих.

Також зараз тривають судові слухання щодо обрання запобіжного заходу для семи євромайданівців у Золотоніському міськрайонному суді. Серед них двоє – неповнолітні та одна жінка.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 панас 25.01.2014 22:28
Цитую Ліда:
... та вставайте, кайдани порвіте!!! у 200-річчя з дня народження Кобзаря .

Було б символічно. Тим більш, Шевченко вже натякнув коли вінка запустив :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Олександрович 25.01.2014 21:20
Цитую Світлана:
А чому вони компромісу не шукали коли розтрощили ОДА всі чудово знали що губернатора там і близько не має - тож намірено йшли все бити і трощити

Все вірно. Просто покуралесить хотіли. Самовираження слабких духом. Впаять по повній!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Ліда 25.01.2014 20:28
... та вставайте, кайдани порвіте!!! у 200-річчя з дня народження Кобзаря .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #5 Влад 25.01.2014 20:27
А Черкащина регіональна та міліцейська знов показала своє справжнє обличчя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Світлана 25.01.2014 18:55
Цитую черкаси:
Тихо плаче УКРАЇНА сльозами і кров'ю.... Кат будує своє "завтра" на людському горі... Гірко плаче УКРАЇНА і тяжко ридає... Своїх синів, що померли сльозами вмиває....а дитину роздіти і вивезти до лісу-за шо!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Задовбали вже своєю дитиною, хто її бачив ту дитину роздіту? самі придумали, самі оплакуєте
А працівники ОДА, безневинні жінки які погроми розбирають чим перед тими "дітьми" завинили, Насилля породило насилля і перше насилля було зі сторони так вами називаємих дітей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Світлана 25.01.2014 18:52
А чому вони компромісу не шукали коли розтрощили ОДА всі чудово знали що губернатора там і близько не має - тож намірено йшли все бити і трощити
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 черкаси 25.01.2014 17:16
Тихо плаче УКРАЇНА сльозами і кров'ю.... Кат будує своє "завтра" на людському горі... Гірко плаче УКРАЇНА і тяжко ридає... Своїх синів, що померли сльозами вмиває....а дитину роздіти і вивезти до лісу-за шо!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 yazon din alt 25.01.2014 14:15
Кому-то неясно, что завтра на Майдане будут ВСЕ друзья и родственники арестованных? Нагнетание напряжённости дорога к граджданской войне. Нужен поиск копмпромисса.