Активісти визначили найпроблемніші ділянки міста та розділились на 4 мобільні групи.

Найбільшою проблемою стали пішохідні переходи центральних вулиць міст, оскільки снігоприбиральна техніка, яка розчищала дороги напередодні, нагорнула до них великі кучугури снігу. За 5 годин азовці розчистили понад 50 пішохідних переходів. Зокрема переходи на бульварі Шевченка, переходи та тротуари на Хрещатику, перетин вулиць Котовського-Шевченка, вулиці Гоголя та Піонерську, тротуари та переходи уздовж вулиці Фрунзе,  4 спуски від вулиці Фрунзе до вулиці Гагаріна (поблизу «Будинку природи», ресторану «Баку», готелю «Росава», готелю «Апельсин») та спуск від Палацу одружень до Митниці.

Окрім Цивільного Корпусу до заходу долучились і черкаські ультрас, інші ж організації міста захід проігнорували. Загалом присутні були близько 40 осіб.

Азовці дякують усім, хто долучився до ініціативи!

"Ми зробили велику роботу для комфортного та безпечного пересування автомобілів та пішоходів", - зазначають вони.

реклама

Коментарі  

 
-3 #17 Черкащанин 11.01.2016 13:16
Цитую Семен:
А Одарычевские телохранители тоже махали лопатами?

А при чому це тут? У Одарича охоронці були не з полку "Азов", а з батальйону "Донбас".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 Семен 11.01.2016 12:17
А Одарычевские телохранители тоже махали лопатами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 UKR 11.01.2016 11:07
Цитую Художник:
Кайло дуже пасує прибиральнику снігу. Майже як каменяр, що лупає скалу.

Кайло сидить в Москві, у Кремлі ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Художник 11.01.2016 00:15
Кайло дуже пасує прибиральнику снігу. Майже як каменяр, що лупає скалу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Де гроші? 11.01.2016 00:13
Цитую Фил:
Житель двушки на Мытнице платит в СУБ 120 грн. Если взять Г.Днепра 81 то это кажется 9 подъездом по 40 квартир. А это как минимум 360 квартир а это 43 тысячи грн. И это только один дом!!! Куда идут деньги? Это миллионы гривен в месяц

На вибори пішли. Потрібна реформа ЖКГ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #12 Хортиця 10.01.2016 21:29
Цитую ХМ:
я тоже во дворе лопатой помахал, забыл сфоткаться правда.


С языка сорвал!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Черкащанка 10.01.2016 17:48
Це не піар. Це позитивний приклад!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #10 ХМ 10.01.2016 16:30
я тоже во дворе лопатой помахал, забыл сфоткаться правда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #9 Фил 10.01.2016 14:39
Житель двушки на Мытнице платит в СУБ 120 грн. Если взять Г.Днепра 81 то это кажется 9 подъездом по 40 квартир. А это как минимум 360 квартир а это 43 тысячи грн. И это только один дом!!! Куда идут деньги? Это миллионы гривен в месяц
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 Язон 10.01.2016 13:16
Цитую пенсионер:
Ну и что, все жители и частных секторов, и многоэтажок вышли на уборку снега :-)

Владельцы частных домовладений, собственники и арендаторы построек ОБЯЗАНЫ убирать прилегающую территорию. Жители этажек платят коммунальщикам за уборку, и если где убирают - то по своей инициативе, и это тоже доброе дело. Хотя убирают,как правило, выход из подъезда, и автостоянку - где она есть. Да и то - мало кто этим заморачивается.