реклама

реклама

Практично щоденно ворог атакує країну з повітря. Завдання для влади на всіх рівнях – гарантувати можливості для убезпечення жителів, коли звучить сигнал тривоги. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

351008059_646421690234324_6020902782742037363_n

Сьогодні з цього питання він провів засідання Регіональної комісії ТЕБ та НС.

Начальник ОВА окреслив ключові завдання абсолютно для всіх громад і профільних служб.

Зокрема, наголосив на цілодобовому функціонуванні укриттів і вільному доступу до них. Найближчими днями спецкомісії перевірять кожне укриття, зокрема і щодо укомплектування всім необхідним.

– Також важливо постійно відшуковувати можливості розширення фонду захисних споруд, – зазначив Ігор Табурець. – Натепер в області маємо 1522 об’єкти.

Окрім цього, керманич області  дав завдання забезпечити роботу мобільних груп із представників ДСНС, Нацполу та органів місцевого самоврядування для оперативного реагування на повідомлення про зачинені укриття.

– Зачинене укриття під час повітряної тривоги – це злочин, – наголосив Ігор Табурець.- Безпека має бути в усіх на першому місці!

«Гарячі лінії» для звернень щодо роботи укриттів:
▪︎ 101, 102, 112
▪︎ 0687976545, 336005, 335998 (оперативний черговий ОВА)
▪︎ 0686218029, 0504201356 (черговий Контактного центру ОВА)
▪︎ 1505 (оперативний черговий м. Черкаси)

Перелік захисних споруд Черкащини є тут:

Перелік захисних споруд Черкаської області

Пресслужба Черкаської ОВА

реклама

Коментарі  

 
+5 #14 яяяя 25.08.2023 13:05
Закінчується третій місяць перевірки. Де результати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Одне укриття по три рази 12.07.2023 12:58
:sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 По нулям 12.07.2023 12:43
Ото укриття на Припортовій 8 - одне на всю Митницю? Цього достатньо на весь величезний мікрорайон? Серйозно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Одне укриття по три рази 12.07.2023 09:34
В переліку укриттів одне і теж укриття вказане по три рази під іншими номерами для більшої кількості. ПАТ "Черкаський шовковий комбінат" під №№2,23,39, ПАТ "Черкаський приладобудівний завод" під №№22,29,34. То це як розуміти? А укриття по вул. О.Теліги, 4 постійно зачинене і доступу до нього для людей немає. Хай перевірять ще тих, що перевіряли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Де? 05.07.2023 21:39
І що далі? Яйця стали сталевi , не пiдiгрують медведчуку.Не пiдписують мянскi бульбо угоди. Рошен почав нормально платити податки.Гера стала рiдше платити Iре-солдату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #9 Цікава Варвара 05.07.2023 13:53
Відкриваємо карту укриттів на сайті Черкаської міської ради:
- м. Черкаси, вулиця Смілянська, 131, ПСП «НЬЮТОН» ПрАТ «Черкасагроголо впостач» - сховище відсутнє.
- м. Черкаси, вулиця Смілянська, 127, ПрАТ «Перший вантажний парк» - є сховище, в якому нічого немає.
- м. Черкаси, проспект Хіміків, 12/7, Фізична особа Кулаковський Олег Володимирович (територія колишнього ВАТ «Черкаський завод «ЗБВ») - сховище відсутнє.
- м. Черкаси, проспект Хіміків, 50/1, Комунальне підприємство «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «БУДІВЕЛЬНИК» Черкаської міської ради - спеціальне укриття, яке за 1,5 роки війни жодного разу не відчинялося. Таке ж укриття є біля дитячої лікарні - вхід перекритий поваленим деревом.
Продовжимо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #8 СОЛДАТ 27.06.2023 23:33
Цитую Дерезультат???:
Зеленський провів кадрові зміни у Києві через недбалі укриття.

Звільнено 5 голів держадміністрац ій та двох т.в. голів адміністрацій в Дніпровському та Подільскому районах.

Кличко та начальник КМВА Сергій Попко та ще низка голів РДА Києва отримали догани.

І що далі? Бомбосховищ стало більше? Яйця подешевшали?Каломойський почав нормально платити податки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #7 Дерезультат??? 27.06.2023 18:19
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #6 jack 17.06.2023 10:41
Беда не в том, что пан Табурец лично каждый сарай не проверяет. А в том, что челядь свою не контролирует.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #5 Класика жанру 16.06.2023 08:53
Ти, малий, скажи малому, хай малий, малому скаже, хай малий теля прив'яже!