реклама

реклама

Черкащани одумуються і починають писати заяви з іменами скупників та організаторів масового підкупу на користь кандидата в нардепи Михайла Поплавського. Про це в соціальній мережі «Фейсбук» повідомляє опозиціонер Микола Булатецький.


Також він зазначає, що до дня виборів його команда зібрала близько 15 тисяч гривень на Євромайдан «від людей, яких намагалися підкупити фальсифікатори Поплавського».

«Зараз свідомі черкащани почали приносити кошти, які їм пропонували в день голосування, бо вважають, що не можна ганьбитися брудними грошима Тулуба-Поплавського. Використати їх пропонують кількома способами:

1) відвезти кошти на майдан, в підтримку усунення режиму Януковича;

2) віддати в дитячий будинок», – зазначає Микола Іванович.

Також він просить інформувати про факти підкупу в приватні повідомлення у «Фейсбуці».

реклама

Коментарі  

 
-1 #20 будячок 19.12.2013 15:59
що будуть робити такі КЛОУНИ, якщо режим Януковича згине? мабуть для таких золоті часи настали, бо при іншій владі :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Калькулятор 19.12.2013 15:26
Цитую Чукча:
Цитую Михалич:
Цитую Cам дурак:
Многих он бесит

Продавши свою душу, они создали проблему не только, а точнее не столько себе,сколько всем нам, живущим в этой стране,


Вот взять вашего Булатецкого. Вы сегодня проголосовали бы за него если он шел на эти выборы как член НУНСа? Наверное нет.
А всего 4 года назад Микола был НУНСОцем а не БЮТовцем с Тимошенко на свободе.
– Я свого часу був довіреною особою Ющенка, – говорив далі Булатецький.
І не просто був, а готовий був собі вени різати. Я пам’ятаю такі речі. Це людина, яку я глибоко шанував, – завершив свій емоційний виступ депутат.
А теперь обстакановка поменялась с НУНСОм в Раду в депутаты не пролезешь и теперь он уже готов вены резать уже за Тимошенко? Это не измена?

Це банальна продажі своєї душі, тому його і не обрали люди. а 200грн видумані їм, це для самовтіхи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Чукча 19.12.2013 14:25
Цитую Михалич:
Цитую Cам дурак:
Многих он бесит

Продавши свою душу, они создали проблему не только, а точнее не столько себе,сколько всем нам, живущим в этой стране, стране которая стонет от насилия этих криминальных пришельцев.

Это Вы о ком? От депутатах от опозиции, которые поголовно продаются (ласково - становятся тушками) правда не за 200 а за миллионы в валюте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #17 Михалич 19.12.2013 10:42
Цитую Cам дурак:
Ну если даже они брали деньги, то это их проблемы. Их проблема на следующие 5 лет. А причём тут уже Булатецкий. Черкащане какие не есть, его не поддержали. Многих он бесит. Оппозиция могла бы выдвинуть другого кандидата, а не ПТУшника.

Продавши свою душу, они создали проблему не только, а точнее не столько себе,сколько всем нам, живущим в этой стране, стране которая стонет от насилия этих криминальных пришельцев.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #16 О.ЧУПРИНА 18.12.2013 21:21
Цитую Давайте уже думать:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Невже ПІДКУПЛЕНІ починають прозрівати? Невже черкащани проснулися? Це чергова перемога МАЙДАНУ.Революція гідності йде Черкащиною.УРА!!!


Або це черговий невдалий хід Булатецького )))

Є певний сумнів у тому,що декому є чим думати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Іван Петрів 18.12.2013 17:39
Цитую О.ЧУПРИНА:
Невже ПІДКУПЛЕНІ починають прозрівати? Невже черкащани проснулися? Це чергова перемога МАЙДАНУ.Революція гідності йде Черкащиною.УРА!!!

Добре якщо це так. Але здається мені,що жителі центральної України найбільш інертні.Слабенько ви підтримуєте майдан Черкащани.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Cам дурак 18.12.2013 17:19
Ну если даже они брали деньги, то это их проблемы. Их проблема на следующие 5 лет. А причём тут уже Булатецкий. Черкащане какие не есть, его не поддержали. Многих он бесит. Оппозиция могла бы выдвинуть другого кандидата, а не ПТУшника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Давайте уже думать 18.12.2013 17:18
Цитую О.ЧУПРИНА:
Невже ПІДКУПЛЕНІ починають прозрівати? Невже черкащани проснулися? Це чергова перемога МАЙДАНУ.Революція гідності йде Черкащиною.УРА!!!


Або це черговий невдалий хід Булатецького )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Давайте уже думать 18.12.2013 17:17
Цитую Черкащанка:
У всіх ліфтах де висить зеркало від Поплавського слід написати слідуюче:
Продажні .... подивіться на себе в зеркало!!!!
Порядні люди за справидливість, за чесність, за краще майбутнє, за зміну системи, за свій кошт їдуть на майдан , мерзнуть, терплять всі незгоди ради нас продажних черкащан.
Задумайтесь, хай вас замучить совість.



Якщо за свій кошт, то навіщо ж їм Булатецький 15 000 гривень назбирав? На печиво не вистачає? Краще б ці гроші розподілили між тими, хто дійсно цього потребує. :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Контраст 18.12.2013 16:04
Також він зазначає, що до дня виборів його команда зібрала близько 15 тисяч гривень на Євромайдан «від людей, яких намагалися підкупити фальсифікатори Поплавського».
-----------------------------------------
30.08.2013