Жоден із кандидатів, які перемогли на Черкащині на виборах 15 грудня, не був креатурою влади.

Про це 17 грудня під час прес-конференції у «Новій Добі» заявив заступник голови обласної організації Комітету виборців України Юрій Сас.

Він також зазначив, що члени виборчих комісій від усіх партій діяли відповідно до закону.

- Були певні повідомлення, які могли свідчити про якийсь додатковий інструктаж членів виборчих комісій силами, близькими до влади. Ми дуже серйозно до цього ставилися, намагалися дізнатися, що справді сталося. Але по факту жодної технології, яка могла б спотворити голосування, не було зафіксовано. Я маю на увазі – не було псування бюлетенів тощо. Не знаю, що тут вплинуло – була твереза оцінка чи була команда не робити таких речей. У будь-якому разі – дякуємо за те, що неправомірного, кримінального втручання з боку влади не було, - з усмішкою підсумував Юрій Сас, звертаючись до присутніх на прес-конференції представників облдержадміністрації.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 Блазні 20.12.2013 11:05
Цитую gata:
Цитую КВУ:
Черкаська ОО Комітету виборців України: Вимушені уточнити, що мова в цьому повідомленні йде виклюбчно про 197 округ. Просимо видання Прочерк уважніше ставитись до подання інформації. Дякуємо.


Не заважайте коментаторам "експертні оцінки" давати.
Вони ж, мабуть, були на прес-конференції і точно все почули на власні вуха.
Тож мають право заклєйміть грантоєдів.

В Росії політичні новини називають КІСЄЛЬОВщиной, пропоную інформацію від КВУ назвати наСАСасвщиной.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Люди не винні 20.12.2013 10:32
Цитую gata:
Не заважайте коментаторам "експертні оцінки" давати.
Вони ж, мабуть, були на прес-конференції і точно все почули на власні вуха.
Тож мають право заклєйміть грантоєдів.

Они не грантоеды, .... и не более того .....
Они даже в моськи не тянут, спрячьтесь и не показывайте безисходность ситуации с выборами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 gata 19.12.2013 23:30
Цитую КВУ:
Черкаська ОО Комітету виборців України: Вимушені уточнити, що мова в цьому повідомленні йде виклюбчно про 197 округ. Просимо видання Прочерк уважніше ставитись до подання інформації. Дякуємо.


Не заважайте коментаторам "експертні оцінки" давати.
Вони ж, мабуть, були на прес-конференції і точно все почули на власні вуха.
Тож мають право заклєйміть грантоєдів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 КВУ 19.12.2013 10:23
Черкаська ОО Комітету виборців України: Вимушені уточнити, що мова в цьому повідомленні йде виклюбчно про 197 округ. Просимо видання Прочерк уважніше ставитись до подання інформації. Дякуємо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Микола 19.12.2013 09:49
Цитую q1777:
І САСА МАБУТЬ ВЖЕ КУПИЛИ :lol: :lol: :lol:

Не мабуть, а точно!
Цитую Федір:
Неужели? "Самовысуванец" Поплавский, являясь депутатом Киевского областного совета от ПР ,по мнению Ю.Саса не поддерживался властью? :o Ну-ну...

Та Юрко ж у нас еХспЄрт, від слова "Ех, сперти б ще бабла"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Народна мудрість 18.12.2013 18:43
Цитую Гроші не пахнуть:
Для чого п"ть нардепів від ПР з"вилися в ОВК ?
Юра не перегибай палку, КВУ теж "непрацював" на владу, рядова шпана КВУ вдавала видимість пирскання за справедливі вибори, але не озброєним оком видно, що "шляхта КВУ" не втратила можливості поправити своє матеріальне становище.
Краще промовчи, за чесного приймуть.

Слухняне теля у двох мамок сосе.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Ганьба ! 18.12.2013 18:41
Цитую ЛЮБИ БОЖЕ ПРАВДУ:
Депутат київської обласної ради від партії регіонів Поплавський М.М., ніякого відношення не має до самовисуванця Поплавського М.М. по 194 виборчому округу у м.Черкаси. мабуть у них коди різні.........

Ось і спалив Юрась свою "ФВІРМУ", ще раз підтвердив що і КВУ працювало на прикриття "чесних виборів в проблемних округах" , ганьба тай годі.
Сховайся, мовчи і не ганьбись, люди сподівалися на те, що ви маєте громадянску позицію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Чукча 18.12.2013 15:58
Господин Сас, ну зачем вы так. *опозиционэрам это не сподобиться :-) Их нужно только по шерсти. Им сичас и так нелегко, аон Микола Иванович.. так разошелся...вышибает уже деньги с народа, типа на айдан. Хто ж ему видшкодует, вот и пополняет золотой запас прикрываясь майданом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 незнайка 18.12.2013 15:54
Бюджетно-профинасированн ый на 50 млн отчитался о вытраченных деньгах .... ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Порох 18.12.2013 15:43
Не можна так гроші любити, а владу за гроші!