У 198-му виборчому окрузі за результатом 73,52% опрацьованих Центрвиборчкомом протоколів на перше місце вирвався самовисуванець-свободівець Сергій Рудик. За нього свої голоси віддав 10 481 виборець (21,56%).


Сергій Ярославович поки випереджає свого найближчого конкурента Віктора Тимошенка на 0,37% (180 голосів).

Третє місце в окрузі утримує міський голова Сміли Вадим Решетняк (14,16%).

Поки що в округах лідирують ще чинні нардепи Володимир Зубик (ВО №195), Геннадій Бобов (ВО №196), Валентин Ничипоренко (ВО №199) та Антон Яценко (ВО №200). У 194-му та 197-му виборчому окрузі поки лідирують представники «Блоку Петра Порошенка» Олег Петренко та Владислав Голуб.


реклама

Коментарі  

 
0 #13 вася 06.11.2014 09:44
Платочки Рудика назвали у Смілянському рн Похоронними наборами,А люди нажаль сліпі,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Рух чесний 29.10.2014 07:58
Я в шоці, я нікого не знаю, щоб голосували за рудика. Його вигнала вже при новий владі, за хабарі на своїй посаді. І невже ці старі баби то комуністів обирають, то регіаналів за гречку, тепер чванливого хабарника за хусточки ?! Жах. Реально треба щоб право голосувати мали тільки громадяни до 65 років. Інакше далі в них маразм. І мої знайомі теж не мають знайомих котрі проголосували за цього клоуна. Просто жах.
ДА ЗДРАВСТВУЄ ВЕЛИКОМАШТАБНА КОРУПЦІЯ НА ЧЕРКАЩИНІ.
Дуже сподіваюсь, що це фейк або жахливий сон, в якому рудик хоче всіма не чесними засобами заволодіти Черкащиною.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Землевласник 27.10.2014 19:07
Пристосуванець.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Василь 27.10.2014 19:06
[quote name="гнат"]Станом на 14.30. Рудик - 14 88... !!! ха!!! 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Злюка 27.10.2014 17:14
Вы выиграли выборы, а я — подсчет голосов.
Анастасио Сомоса (младший), президент Никарагуа
печально весь этот цирк, так и превращаемся в банановую республику, токо бананы и те ростут.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Бонд 27.10.2014 16:11
Рудик- типовий НАЦИСТ!!!! А народ -дураки. Цей нацист тепер справді нагло посміхається , як дураки з похоронного бюро платочки носитимуть . Тільки тепер йому начхати на цей округ. Люди добрі Ви правда розумом тронулися.Давайте так по-маленьку і Януковича повернено .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 гнат 27.10.2014 15:50
Станом на 14.30. Рудик - 14 882 - "За"
Тимошенко - 14 388. Опрацьованих протоколів - 94.11 %.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Сигизмунд 27.10.2014 15:38
ДААААА, платочки своє діло зробили, чи то люди зовсім сліпі, чи їм тими платочками очі закрили. Тимошенко також не подарок, але він більше всих зробив для цього округу, а тепер і цього не буде..................
а .... Рудик єхидно посміхається, над нерозумними виборцями!
та будим надіятись що після 100% перерахованих голосів, ситуація виправиться
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #5 Галя Петровна! 27.10.2014 13:54
Шановний Рудик, Вас дуже погано виховала мама. Вивила брехати нагло ( коли бачиш , що зробити не зможеш). Так от принесли б Ви маиі своїй платки ( ті що підкупляли) та попросили перш за все вибачення в неї, що зганьбили і її. Я думаю, Ваша мама такому Вас не вчила. Пан , Рудик де Ви були при режимі Тулуба та Януковича. Відсиджувалися ,куди поверне крива. Чому Ви спікулюєте батальоном "Січ" . Зфотографуватис я для виборчої агітації можна і на танку і на літаку. А Вам самому не противно? Вам не ганебно тепер дивитися в очі своїм дітям ,яким чином Ви здобували цю перемогу? Шляхом брехні та підкупу. Бог все, я думаю, бачить. Колись ви будете відповідати за вчинки. Чому Ви не балотувалися на Дніпропетровщин і? Ви зганьбили всіх ,хто був на майдані, хтозагинув та зганьбили і ВО "Свободу". Добре, що вони не входять до парламенту. А дкмали, що підкупів не буде. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #4 Razin 27.10.2014 13:36
А говорили,що підкуп не пройде.Ще й як проходить!!!!На ура.Нація така,покупна.