реклама
Sucurity Police

реклама

Результати паралельного підрахунку голосів на виборах до Черкаської обласної ради оприлюднили у штабі ВО “Черкащани” (опрацьовано 98% протоколів). Про це пише "Рідна Черкащина".

ВО «ЧЕРКАЩАНИ» провело паралельний підрахунок голосів на виборах до Черкаської обласної ради. Лідерами виборчих перегонів є три партії – «Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ВО «Батьківщина».

У цілому голоси розподілилися таким чином:

- «БПП «Солідарність» - 15,67% (18 мандатів в облраді);

- ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - 14,82% (17 мандатів);

- ВО «Батьківщина» - 11,6% (13 мандатів);

- РПЛ – 9,42% (11 мандатів);

- «Відродження» - 8,05% (9 мандатів);

- ВО «Свобода» - 6,86% (8 мандатів);

- «Укроп» - 6,49% (8 мандатів).

Решта партій, за даними паралельного підрахунку голосів, не здолала 5-відсотковий виборчий бар’єр.

Рейтинг кандидатів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», які проходять до обласної ради, розподілився так:

1. Коваленко Валентина Михайлівна.

2. Ткаченко Анатолій Миколайович.

3. Уманець Василь Петрович.

4. Степовий Віктор Борисович.

5. Коваленко Олександр Анатолійович.

6. Павличук Володимир Миколайович.

7. Лупашко Олександр Вікторович.

8. Братаніч Володимир Андрійович.

9. Галушко Валентин Миколайович.

10. Лихошерст Сергій Васильович.

11. Кулініч Владислав Віталійович.

12. Полозов Віктор Олександрович.

13. Плічко Григорій Іванович.

14. Підгорний Анатолій Вікторович.

15. Тарасенко Валентин Петрович.

16. Футима Артур Феліксович.

17. Трунцева Ірина Анатоліївна.

реклама

Коментарі  

 
-1 #20 драбів 01.11.2015 18:04
ЧЕРКАЩАНИ це супер П....ко Григорій Іванович освіта 8 класів організатор тітушок на антимайдан зато в нього зять член партії регіонів який має не одну тисячу гектарйв землітак чомуб Гриші і небути депутатом обласнї ради ПОЗОР ЧЕРКАЩАНИ ВАМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 Виборець 29.10.2015 17:52
Цитую Віктор:
Бачив сьогодні попередні результати... зовсім відрізняються від цих. проходить лише 4 партії. Черкащани на третьому місці з меньшим результатом. Для чого викидати таку інфу не маючи ніякого підгрунтя?

Да, я теж бачив. Проходять 6 партій, але Своюоди і Укропа там немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Віктор 29.10.2015 16:52
Бачив сьогодні попередні результати... зовсім відрізняються від цих. проходить лише 4 партії. Черкащани на третьому місці з меньшим результатом. Для чого викидати таку інфу не маючи ніякого підгрунтя?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 джон дыр 29.10.2015 15:31
Цитую Дмитро:
"Черкащани" це обьеднання проти України! Я черкащанин,цією назвою зганьбили цю назву.

там патрыотична поетка валька мыж ыншим
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 джон дір 28.10.2015 21:24
Цитую цікавий:
Да у Солідарності щось зовсім справи ні к чорту


щось довго рахують голоси мабуть спробують порішать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 Дмитро 28.10.2015 19:16
Області капец!риги в більшості.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #14 Дмитро 28.10.2015 19:12
"Черкащани" це обьеднання проти України! Я черкащанин,цією назвою зганьбили цю назву.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #13 капітан Немо 28.10.2015 18:31
Чого тільки вартий директор золотоніського маслосирзаводу Кулініч :P . Член партії регионів, депутат нинішньої облради,один зі стопів Тулуба. Типовий представник м....зного списку, прикритий еротичною поетесою, яка добудувує хатинку в Білозір`ї. За 2 пачки масла Кулініч скупив голоси голодних золотонісців :-x Так він розуміє "захист інтересів простих людей". На таких "черкащанах" треба ставити крапку, інакше вони її поставлять на нас. Революція Гідності продовжується!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Олена 28.10.2015 15:01
Цитую Холодний Яр:
Черкащани - чисто гебешна структура :eek: . І те, що ефесбешникам вдалося набрати стільки голосів, є свідченням глибокої небезпеки для існування України.

Ви таке пишете, що мабуть вживали без закуски. :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Эней 28.10.2015 14:45
Цитую Черкащанка:
А от Батьківщина вїхала чисто на косі Юлії Володимирівної, так як сама місцева партійна організація і на виборах і перед виборами і тим більше між виборами зовсім не працювала. А в список понабирали ж..рних котів, до початку виборів про них навіть ніхто не знав, але вони де трошки де багато покупляли виборця і тепер будуть рулити - відбиваючи свої потрачені гроші. Якби в списки були включені свої партійці а не грошові мішки та плюс Юлін авторитет то голосів було б в рази більше.

А вот нечего за косички голосовать! На той косе уже 15 лет всякая нечисть во власть ездит - начиная ещё с Олейника!