Сьогодні увечері в Черкаському обласному Будинку рад на круглому столі за участі кандидатів в депутати від різних політсил обговорювалося питання можливого фальшування результатів виборів до облради. Адже, як ми повідомляли раніше, ряд політсил заявляли сьогодні і обласній владі і правоохоронцям про те, що їх голоси були вкрадені на користь Опоблоку, щоб провести цю політ силу в облраду.


У рамках обговорення депутат Черкаської міськради Микола Булатецький, який на місцеві вибори йшов від «Радикальної партії», розповів про політичну корупцію.

Зокрема, він публічно попросив начальника обласної міліції Владислава Пустовара арештувати заступника губернатора Юрія Саса.

– Арештуйте його негайно на 72 години і ви подивитеся, що він дасть всі показання. І ви добре це знаєте! – заявив Пустовару Булатецький. – Чому я говорю за підсумковий протокол? Бо він був зарані підготовлений. Зокрема, список Радикальної партії був брутально сфальшований.

При цьому, за словами Булатецького, проблеми є і в Радикальній партії.

– Щоб ми не протистояли внутрішньому безпрєдєлу, в нас зняли голову обласної організації партії – порядну людину Сергія Тищенка, – зазначив Микола Булатецький. – А ось мій старий друг Анатолій Бондаренко. І він участував в політичній корупції… Подивіться, як він ставив в черкаську ТВК членів комісії. На останньому етапі він відмовив, бо йому дали людей Одарича, яких просили поставити від «Батьківщини», щоб його вжарили. То Анатолій Васильович хоч честь мав – не поставив…

Читайте також: Карась озвучив інформацію щодо участі заступника голови ОДА в підготовці фальсифікації виборів

У цілому, на думку Миколи Булатецького, вибори на Черкащині були брутально сфальшовані. Зокрема, за фальшування на Уманщині він винить нардепа екс-регіонала Антона Яценка.

– І Льоня Даценко там грає не останню роль! – зазначив Микола Булатецький.


Насамкінець лідери політсил підписали меморандум, яким засвідчили незгоду з результатами підрахунку голосів, оприлюднених обласною виборчою комісією.


реклама

Коментарі  

 
+4 #18 Мирослав 05.11.2015 17:13
Раніше на обласному бюджеті паслись бьютівці. Почували себе вольготно: Міша, Стас і Толя всье рішали... Кожні півроку - нові джипи..Тепер з`явились конкуренти :D :lol: :lol: :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Аналітик 05.11.2015 17:07
Жодного інтелигентного обличчя. Таке враження, що їх випустити з пекла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 К нам приехал цырк 05.11.2015 17:04
Сборище клоунов, которым кажется, что они "уважаемые люди". :P :D :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Чукча 05.11.2015 13:03
Вор всегда громче других кричит "держите вора"
------

три члена ОВК від «Батьківщини» і член від РПЛ поїхали на дивне нічне позачергове засідання комісії без згоди чи повідомлення своїх лідерів?

Не вірю, що вони вони голосували за результати виборів без доручення на це від своїх керівників. Адже це не якесь поточне процедурне голосування – це ПІДСУМОК усіх виборів (Одарич)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #14 СЛАВА ИЗ ЧИГИРИНА 05.11.2015 12:58
Цитую Не чоботар, але знаю:
Цитую Без сумніву:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Булатецькому вірю!!!

Ще б пак...
Два чоботи пара .

Та де ж вони пара! Коли Чуприна ще комунякою був, Булатецький вже в ПРП був, коли Чуприна вже разом з іншими недобитками есдеків на тинах писав "НеТак!", Булатецький ще вірив у те, що Помаранчева революція не пропаде даремно... Абсолютно різні люди, причому радикально різного рівня величини у "будиночку" черкаської містечкової політики: Булатецький у ньому ще зовсім недавно "попід стелею" ходив, а Чуприна ніколи не піднімався вище плінтуса)
Тут швидше підходить приказка: "Кінь ногу кує - жаба і свою дає" ;-)

Чего же ты так боишься Чуприну,что слюной брызшешь из под плинтуса?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Не чоботар, але знаю 05.11.2015 12:28
Цитую Без сумніву:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Булатецькому вірю!!!

Ще б пак...
Два чоботи пара .

Та де ж вони пара! Коли Чуприна ще комунякою був, Булатецький вже в ПРП був, коли Чуприна вже разом з іншими недобитками есдеків на тинах писав "НеТак!", Булатецький ще вірив у те, що Помаранчева революція не пропаде даремно... Абсолютно різні люди, причому радикально різного рівня величини у "будиночку" черкаської містечкової політики: Булатецький у ньому ще зовсім недавно "попід стелею" ходив, а Чуприна ніколи не піднімався вище плінтуса)
Тут швидше підходить приказка: "Кінь ногу кує - жаба і свою дає" ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Дійсно достойні 05.11.2015 11:42
Цитую Без сумніву:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Булатецькому вірю!!!

Ще б пак...
Два чоботи пара .

Булатецький гідний того,щоб його підтримувати.А про чоботи ти чув дзвін та не знаєш де він.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Мойша 05.11.2015 11:19
Цитую Без арешту:
Думаю, Ткаченко сам такого "зама" просто прожене, аби не ганьбиться

Не прожене, а сдаст, чтобы отвести стрелки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Без сумніву 05.11.2015 10:44
Цитую О.ЧУПРИНА:
Булатецькому вірю!!!

Ще б пак...
Два чоботи пара .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 Пора набираться ума 05.11.2015 10:05
Всех на кол, Колю на трон !

А если серьезно, то лучше фальсификация чем вакханалия техкто валит Украину