За пару хвилин закриваються дільниці і керівник Черкаського осередку КВУ Максим Михлик радить не вірити післявиборчим екзит-полам.

«Попереджаю відразу, щоб потім не коментувати. Жодна авторитетна соціологічна компанія не оголошувала, що проводить в місті Черкаси екзит-пол. Отже, всі інформаційні повідомлення стосовно даних голосування, які будуть оприлюднюватись відразу після закриття дільниць, носитимуть виключно маніпулятивнийй характер. Шановні кандидати! Не скупіться і замовляйте екзит-поли у фірм, яким довіряє громадськість. Воно того варте», – зазначив він у «Фейсбуці».

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 ПЗР 16.11.2015 01:20
Цитую Эней:
Цитую ПЗР:
Цитую Экзит-пол:
Экзит-пол проводился в Черкассах во вторник, КМИС, но результат не приятный для действующего и поэтому не озвучили.
За Бондаренка -62% , за Одарича -38% В ПЗР опитали 562 особи

опрашивал штаб БЮТ?

Та ні КМІС, А все таки СО собі 10 приписав через вірних та проплачених. По підсумкам на 0-20 Бондаренко -52 Одарич 48
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Албеа 16.11.2015 00:07
С величайшей надеждой, что город наконец то избавится от вороватого мэра недоучки. Нежин тоже хороший город.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 кха 15.11.2015 23:40
А в Херсоні вже і порахували))))

Результаты выборов в Херсоне

Владимир Николаенко - 71,05%
Владислав Мангер - 25,3%
испортили бюллетени - 3,6%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 За Одарича 15.11.2015 23:06
чому ВИККА мовчить???? Де наш переможець в ефірі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Бульба 15.11.2015 22:59
Всьо!! Олєгович - на "викінштейн"! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Эней 15.11.2015 22:55
Цитую ПЗР:
Цитую Экзит-пол:
Экзит-пол проводился в Черкассах во вторник, КМИС, но результат не приятный для действующего и поэтому не озвучили.
За Бондаренка -62% , за Одарича -38% В ПЗР опитали 562 особи

опрашивал штаб БЮТ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 блазень 15.11.2015 22:42
так шо Толян переміг??? :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Рамір 15.11.2015 22:32
Дав би Бог такий результат.
Чекатимемо всю ніч.
Зайду назад,в Киів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 ПЗР 15.11.2015 22:14
Цитую Экзит-пол:
Экзит-пол проводился в Черкассах во вторник, КМИС, но результат не приятный для действующего и поэтому не озвучили.
За Бондаренка -62% , за Одарича -38% В ПЗР опитали 562 особи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Эней 15.11.2015 22:09
Цитую Экзит-пол:
Экзит-пол проводился в Черкассах во вторник, КМИС, но результат не приятный для действующего и поэтому не озвучили.

Экзит-пол - это опрос граждан после голосования: за кого голосовали. К предварительном у соцопросу КМИС это отношения не имеет. Результаты экзит-полов всегда значительно точнее результатов соцопросов - потому что спрашивают только тех, кто голосовал .Особенно это существенопри низкой явке.