реклама Делікат

Сергію Одаричу, екс-меру Черкас, соромно за народ. Про це він написав у «Фейсбуці» після оприлюднення попередніх результатів виборів.
1462435601_odarych

«Часом бувало соромно за українських політиків. Вперше соромно за народ», - зазначив екс-мер Черкас в соцмережі, за що частина користувачів піддала його слова критиці.

Далі Одарич пояснив:

«Мене не влаштовує те, що є. Але мене влаштовують ті зміни, які відбувалися останніми роками. Кожен, хто хотів, мав змогу рости і розвиватися. Але мене точно не влаштовує тіньовий президент Коломойський. Бо я знаю, що він робитиме», - сказав Одарич.

реклама

Коментарі  

 
+2 #21 Наш Моїсей 29.04.2019 11:20
"Кожен, хто хотів, мав змогу рости і розвиватися".

Це коли без конкурсу дівчат без освіти та досвіду на чолі з кримінальним авторитетом призначити керувати департаментом архітектури і землеустрою (бо вони дуже хотіли). Наслідки-забудова упирями скверу за Драмтеатром, архітектурна ганьба-Хрещатик сіті, початок забудови чернухою набережної.
Для "росту і розвитку"були роздуті штати департаментів. Це коли замість централізованог о УКБ створено безліч в кожному департаменті без кваліфікованих фахівців.
Наслідки-не введені в експлуатацію котеджі за бюджетні кошти по вул.Ватутіна,спорти вні зали в школах,футбольн і поля ,але за то відкрито ДЕПОТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #20 Уманский Еврей 29.04.2019 01:31
Если это стыдно, то пусть поменяет место жительство там где за Порошенко проголосовали. Львов ждёт его или как минимум Антарктида
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 Відповідь 23.04.2019 21:25
"мене влаштовують ті зміни, які відбувалися останніми роками. Кожен, хто хотів, мав змогу рости і розвиватися".


Кожен, хто хотів деребанив бюджет і не ніс ніякого покарання. І це Вам подобалось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Правда 23.04.2019 14:33
Цитую Грабли:
Цитую язон:
Случайно совпали две цифры. 40% украинцев считают главной задачей Президента снижение коммунальных тарифов. 40% украинских избирателей проголосовали во втором туре за Зеленского. Случайное совпадение? Или - они как раз и голосовали? Что ж, идиотам в очередной раз предстоит прочувствовать прелести осуществления необдуманных желаний. Новый тур танцев на граблях стартовал!

Сегодня команда Зе уже заявила, что коммунальные тарифы это не работа Президента :cry:

Вони сказали, що президент не формує таріфи, але може впливати на їх формування. Так що кажіть правду.
,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Оксана 23.04.2019 11:52
Цитую Грабли:
Цитую язон:
Случайно совпали две цифры. 40% украинцев считают главной задачей Президента снижение коммунальных тарифов. 40% украинских избирателей проголосовали во втором туре за Зеленского. Случайное совпадение? Или - они как раз и голосовали? Что ж, идиотам в очередной раз предстоит прочувствовать прелести осуществления необдуманных желаний. Новый тур танцев на граблях стартовал!

Сегодня команда Зе уже заявила, что коммунальные тарифы это не работа Президента :cry:

Сегодня Гройсман уже заявил о снижении цены на газ для населения с 1 мая, так что не все так грустно, впереди парламентские выборы, и кое-кто уже ерзает на попе))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Правда 23.04.2019 11:21
А за відкати 60% не соромно? Роздирали бідну Україну на шматки, набивали кармани.
Не змогли свою жадібність заховати куди подалі, хоч на час, поки країну відбудуємо. А зараз молода людина бажає щось добре зробити для країни. Так дайте ж йому цей шанс, а потім хайте. І так ця компанія була ну дуже брудна. А за Порошенка могли голосувати тільки ті, хто не має ні честі, ні совісті, ні гідності, ні розуміння добра і зла. І таких 25%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Зброя 23.04.2019 10:10
А тобі не сумно за свого боса Бродського який пообіцяв виїхати з України якщо переможе Зеленський?

https://golos.ua/i/670878?fbclid=IwAR3DR4_UvSNA4R1CiTYb-2bHr3V3UnO8e6vKtXnXigpckwdpB90WSMdj0-c
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Цинік 23.04.2019 07:49
Соромно за народ...))) Вибач царь батюшка Сеєргій...не виправдали твоїх сподівань...))) значить зробили все правильно!!!)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Цинік 23.04.2019 07:47
Цитую Максим:
День обрання Президентом блазня - день національного сорому. Цьому ще буде дана оцінка історією.

Який народ...такий і Президент...))) Народ то веселий...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Грабли 22.04.2019 20:15
Цитую язон:
Случайно совпали две цифры. 40% украинцев считают главной задачей Президента снижение коммунальных тарифов. 40% украинских избирателей проголосовали во втором туре за Зеленского. Случайное совпадение? Или - они как раз и голосовали? Что ж, идиотам в очередной раз предстоит прочувствовать прелести осуществления необдуманных желаний. Новый тур танцев на граблях стартовал!

Сегодня команда Зе уже заявила, что коммунальные тарифы это не работа Президента :cry: