реклама

реклама

Підприємець Олег Лисак, який позиціонував себе як представника Зе!команди, вирішив балотуватися на парламентських виборах самовисуванцем. При цьому в інформації про партійність він вказав, що є безпартійним.

46d7933446205b4796edbee0d589dcf1

Про це свідчить інформація з сайту Центральної виборчої комісії.

Олег Лисак балотується по 194-му мажоритарному виборчому округу, і його конкурентами на сьогодні є висуванець ПВД Олександр Згіблов, представник Нацкорпусу, самовисуванець Дмитро Кухарчук і висуванець «Демократичної сокири» Ярослав Лавров.

1167681_8522915

Ім’я Олега Лисака прозвучало на всю Україну, коли він під час візиту в Черкаси президента Петра Порошенка запитав, коли той почне боротися з корупцією. Тоді Порошенко прийняв Лисака за «москальського провокатора».

62367914_2362208760724198_3783838201769099264_n

реклама

Коментарі  

 
+4 #46 Кіоски лисака 04.07.2019 07:15
На попередніх виборах балотувався і від ПРегіонів і від БЮТ. Мало йому кіосків хоче ще
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #45 4e 01.07.2019 17:54
Лисак борець з корупцією... хахахаха. Оце хохма. У лисака ларьків вже мабуть більше сотні по місту. При такій кількості він їх вже не встигає затарювати цигарками і пивом, і тому вимушений бідолага здавати в оренду по 10-12тис в місяць. Голосуйте за лисака і скоро ларьок він поставить і у вашій квартирі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #44 юра 26.06.2019 11:59
Цитую 195:
Чого притих, Лисак?
Вже знаєш, що можеш відповісти за незаконне використання зеленьковських символів у рекламі? ;-)

Ні він думає, як завжди воні наробить всі його забояться і йому знову нічого не буде. Він же задавав питання порошенку про корупцію, а тепер може і у зеленського запитати. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #43 Свідомий громадянин 26.06.2019 11:23
Цитую Валя Шапран:
Кандидатке Шпак, если она хочет победить от Зеленского, нужно обратить внимание на этого клоуна Лысака. В противном случае, от её 30 стартовых процентов он просто отберёт до половины, если не больше.
Говорю это, как откровенная привереженница Зеленского.
А ещё п.Любе очень советую прекратить в фейсбуке бессмысленную и весьма очевидную практику "хвалы себе любимой" со страниц своей секретарши, её подруг из Херсона, которые вряд ли за Вас проголосуют, или тех же комментариев от дочери и её одноклассниц. Ибо это просто смешно!
Прочитайте это хотя бы здесь, если не хотите брать трубку!

Вот и подумайте,если эта персона такая напыщенная сейчас, то какой из неё депутат? Я против Лысака, но и Шпак не достойна быть депутатом! Черкассам не везёт хронически с депутатами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #42 Валя Шапран 26.06.2019 10:57
Кандидатке Шпак, если она хочет победить от Зеленского, нужно обратить внимание на этого клоуна Лысака. В противном случае, от её 30 стартовых процентов он просто отберёт до половины, если не больше.
Говорю это, как откровенная привереженница Зеленского.
А ещё п.Любе очень советую прекратить в фейсбуке бессмысленную и весьма очевидную практику "хвалы себе любимой" со страниц своей секретарши, её подруг из Херсона, которые вряд ли за Вас проголосуют, или тех же комментариев от дочери и её одноклассниц. Ибо это просто смешно!
Прочитайте это хотя бы здесь, если не хотите брать трубку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #41 195 22.06.2019 20:01
Чого притих, Лисак?
Вже знаєш, що можеш відповісти за незаконне використання зеленьковських символів у рекламі? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #40 007 22.06.2019 10:36
Що і потрібно було доказати :lol: . Партія "Слуга народу" висунула по Черкасах кандидатом Шпак, а такого кандидата як Лисак і не знають. Схоже Лисак знову вирішив перефарбуватись ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #39 ??? 21.06.2019 09:37
По 194 округу офіційно від "команди Зе" балотується юна аблязівська ректорка. Лисак просто "притопить" її рейтинг - бо у виборців від зеленого кольору на афішках різних кандидатів у очах мерехтітиме.
А самому Лисаку, звичайно ж, нічого не світить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #38 Аркадий 21.06.2019 08:11
Верим и надеемся! Голосуем за Вас!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #37 Натали 21.06.2019 07:24
Голосуемо за Вас! Підтримуємо Вас! Нехай бог допоможе реалізувати Вашу програму і Ваші наміри.