реклама

реклама

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов очолить команду ВО «Свобода» на місцевих виборах до міської ради.

Воронов

Про це Сергій Павлович повідомив у відеоролику на своїй сторінці в соціальній мережі.

– Я ухвалив для себе амбітне рішення балотуватися, – сказав пан Воронов. – Я веду оновлену команду «Свободи» до Черкаської міської ради.

Проте, у «Свободі» поки що не коментують, балотуватиметься Сергій Павлович на посаду міського голови чи просто очолить міський партійний штаб.

– Про це ми повідомимо трохи згодом, – сказала в коментарі «Прочерку» очільниця міської організації ВО «Свобода» Діяна Тяско. – Найближчого тижня ми оприлюднимо, який буде формат команди і хто до неї ввійде.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Princess 08.09.2020 18:42
Яка оновлена команда???? Всі нормальні давно вже вийшли зі «Свободи»!!!! Молдаванский донжуан має сидіти в тюрмі!!!!А освічений Воронов нехай передачі носить . Вони ж команда
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Антон 07.09.2020 23:16
Окремо у Воронова був би шанс.
Але ж...присутність у команді "Свободи" таких дьогтів як Ботнари все перекреслить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 краще виглядає 07.09.2020 15:28
прохання до всих кандидатів .На своїх відосах одякайте,будь ласка ,маски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #8 Андрій 07.09.2020 15:15
Який головний освітянин? Це позор освіти в Черкасах.Кам'янський дітжей, нахлібник бюджету.Школи до роботи в умовах короновірусу не підготував, навіть масковий режим виконується на 3% .Інспектування і висновки повинна робити прокуратура.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Картопля по 18 грн 07.09.2020 14:56
На смітник історіі і на допити до правоохоронців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #6 Крилов 07.09.2020 13:13
А вы, друзья, как ни садитесь,
Все в музыканты не годитесь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 стабилизец 07.09.2020 13:01
культмассовый забег нищих слоев освитян к большому корыту. :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Летіть 07.09.2020 13:00
Дуже "патріотичне" рішення на початку навчальнеого року займатися виборами, коли в освіті маса проблем
Рекомендаці1:
1. Обовязково йти у відпустку і, звичайно, більше не повертатися.
2. Запастися фанерою для польоту над Черкасами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #3 Черкасчанин 07.09.2020 12:26
Оновлена команда?Ботнар зробив пластику? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Тягнизад 07.09.2020 12:21
Батя Юріка помічником?