реклама

реклама

Міський голова Анатолій Бондаренко оголосив про намір брати участь у місцевих виборах 25 жовтня – знов балотуватиметься на посаду очільника міста.

Бондаренко

Про це Анатолій Васильович ніби між іншим оголосив у відеоролику після інформації про ремонт одного з міжквартальних проїздів у Південно-західному мікрорайоні Черкас.

– Ви знаєте, почалася виборча компанія, і я прийняв рішення балотуватися на міського голову. Наша команда буде брати участь, і наша команда буде реальними справами показувати результат роботи, який потрібно робити в місті. Так що, друзі, до перемоги! Я думаю, що ми по-новому запропонуємо концепцію розвитку нашого міста, – сказав Анатолій Бондаренко.

Він також додав, що й надалі звітуватиме про роботу (вочевидь, маючи на увазі свої відеоролики).

реклама

Коментарі  

 
+6 #16 Юрій 09.09.2020 13:30
Толя іде "за майбутнє" коломойського? Вам Бєня потрібен зі своїми людьми в Черкасах? Бабушка бєня побила горшки з ЗЕлєбобіками, тепер новий проєкт по захопленню України створила. А ви обирайте "нові обличчя"! Нова пакість буде ще квіточками в порівнянні з тим, що толі-палиці-коломойки вам приготують!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Вовк 09.09.2020 12:32
Шо?Знову?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #14 юра 09.09.2020 11:49
Толя у тебя лицо злое, тебе голосов никто не даст :o :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 Шут 09.09.2020 09:41
А команда як я розумію це Бордунос з Бортником і його "Новою напостю" ? Реальні справи це одні з найвищих в Україні тарифів на опалення, відсутність гарячої води, абонплата за опалення в літку та платіжки про вивіз негабариту для дітей з моменту народження ?
Але на жаль нормального конкурента діючому меру поки що немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Два черкасских болотуна 08.09.2020 21:01
Лысеньський против ЗЕлёного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 СОЛДАТ 08.09.2020 19:46
Проголосую за Бондаренка хоча б тому, що його боіться цей ... ,якому 42 і "віннелох". ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #10 мер миста 08.09.2020 18:06
.... Иордания открыла границы для иностранных туристов
валите туда шароварники.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #9 Чемпіон 08.09.2020 17:37
Цитую Сосновий BEER:
Щиро та відверто:
БАЖАЮ УСПІХУ!
Поясню,- знаєш чого можна чекати від нього!
Не найгірший варіант для міста!
Всі інші кандидати, від всіляких партій (особливо слуги), вже показали, на що здатні, на рівні держави! Думаю їм досить використовувати наше терпіння, а декому навчатись азам управління з "0" на людях...

По дизлайках видно, хто сильно нервується! Значить ,- все правильно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #8 007 08.09.2020 15:33
Толя, йди на......