реклама

реклама

Черкаська обласна ТВК закінчила встановлення результатів голосування.

Отже, найбільше голосів набрали ВО "Черкащани" - 21,41%.

Далі "Слуга народу" – 14,49%, "За майбутнє", – 13,64%, "Європейська солідарність" – 10,64%, ВО "Батьківщина" – 7,68%, "ОПЗЖ" – 6,29%.

Про це пише в «Фейсбуці» очільник обласного осередку КВУ Максим Михлик.

124106627_3670653839652199_6827962283950503264_o

реклама

Коментарі  

 
+1 #8 Степанич 06.11.2020 23:59
Цитую Bogdana:
"Черкащани" багатьох з вас забезпечують робочими місцями. І нема чого "погавкувати", сидячи на протертих до дір диванах. Зробіть щось таке, щоб обирали вас...

Bogdana, я хочу обирати дипломованих юристів, викладачів ВУЗів з юриспруденції та економіки, спеціалістів з бюджету та фінансів, спеціалістів з ЖКГ! Профільних, працюючих!
Я НЕ хочу обирати власників великого бізнесу та їх посіпак!
Що не зрозуміло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Bogdana 06.11.2020 22:26
"Черкащани" багатьох з вас забезпечують робочими місцями. І нема чого "погавкувати", сидячи на протертих до дір диванах. Зробіть щось таке, щоб обирали вас...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Антон 06.11.2020 18:54
"Вітання" усім недоумкам які знову обрали жирні пики місцевих хапуг.
Коли ці ............озабудовники вліплять під вікнами висотку або заберуть для цього газон чи тротуар...скажіть своїм дітям що ви- тупа амеба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Макс 06.11.2020 12:55
1 ура нац корпус ...............!
2 ура это победа для опзж
3 подтасовка в пользу черкащан они по соц опросам 3!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 Вінчик птєнчик 06.11.2020 12:22
Черкащани ще хоч адекватні, а слуги народу там просто будуть пусті люди, які ні дупля не розбираються, лише гавкати будуть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Степанич 06.11.2020 12:20
ВО "Черкащани" - 21,41% (місцеві олігархи, забудовники, АРМЯНО-Ткаченки)
"Слуга народу" – 14,49% ("зелені" неуки-вискочки)
"За майбутнє" - 13,64% (Коломойський)
"ОПЗЖ" – 6,29% (взагалі, жесть, колаборанти в краї Богдана і Тараса)

ВІТАЮ, ви (ми) перемогли їх разом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #2 обнимаю 06.11.2020 11:58
Говорят что партия Пэтра Жмурукича пролезла по всем областям из-за массового вбрасывания и фальсификаций. Понятно почему Байден выигрывает у Трампа. Жмурукич своему другу Байдену рассказал как нужно "выигрывать" выборы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #1 Вася Пупкієн 06.11.2020 11:38
Ар**но-риго-коломойська більшість :(